Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? 💃🏻

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aşırı üzgün. Varlığımdan nefret ediyorum. Bu dünyaya gelmişim boşu boşuna. Hâk bana bir ömür vermiş boşu boşuna. Vücuduma bir can girmiş boşu boşuna. Keşke o ilk yarışı ben kazanmasaydım diğerlerinin haklını yedim. Boşu boşuna.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
Aşırı üzgün. Varlığımdan nefret ediyorum. Bu dünyaya gelmişim boşu boşuna. Hâk bana bir ömür vermiş boşu boşuna. Vücuduma bir can girmiş boşu boşuna. Keşke o ilk yarışı ben kazanmasaydım diğerlerinin haklını yedim. Boşu boşuna.
Seni Kim üzdü ?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Kimse üzmedi, benim varlığım zarar. Asıl ben üzülüyorum milleti istemeden. Tabii başka şeyler de var hayatın adaletsizliğine yönelik anlatsak kitap olur ama ne fayda. Bu aralar dengesiz gözükürsem bildirimleri filan dalgınlıkla es geçersem vb bilin ki kafam çok dalgın olduğu içindir…
Öyle düşünme be Tols, sanırım depresyona girmişsin. :/ Sen kendini sev kendine olan bakış açını değiştir ki etrafında güzelleşsin, düzelsin. Öncelikle kendini sevmen lazım, kendini mutlu etmen lazım. Seni en mutlu eden işleri yap şimdilik... Çok darlıktaysan dua et bol bol. Çevredeki sorunları takma bence herkes sorun yaşar ama üstesinden de gelir sende öyle ol. Allah yardımcın olsun.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
Amin inşallah. Hepimizin :bhr:
Son 4 ayım aşırı koşuşturmalı geçmişti. Yoğunluk bitince birden bi rahatlama geldi. Bu da yerini huzura bıraktı. Bugünlerde kendime vakit ayırıp ödüllendirmeye başladım :A
İş değil mi?Başka bir koşturma olmasın sakın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İş değil mi?Başka bir koşturma olmasın sakın. :A
Yok, iş değil başka koşuşturmalar :A stresli kötü günlerimde oldu ama geçti gitti çok şükür :A
Bu ay ise hep tatlı telaşlar var. Eğlenceler çok. Yarında dışarda olacağız. Hava rüzgarlı şansımıza ama yağmur yağmasından iyidir :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
Yok, iş değil başka koşuşturmalar :A stresli kötü günlerimde oldu ama geçti gitti çok şükür :A
Bu ay ise hep tatlı telaşlar var. Eğlenceler çok. Yarında dışarda olacağız. Hava rüzgarlı şansımıza ama yağmur yağmasından iyidir :A
İsteme ne zaman ? :A Yoksa flört etmeye devam mı? :A

• İlginç
Reactions: Dosi

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
İsteme ne zaman ? :A Yoksa flört etmeye devam mı? :A

Puss In Boots Drama GIF

------

Çok anlamadım bu mesajı :A
sen yazmışsın arkandan yakamoz hoop ondan sonra 12adam jsdjsjdsjd şimdi de ben yazdım :A