Kendinizi Nas─▒l Hissediyorsunuz? ­čĺâ­čĆ╗

Carpe Diem

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
12,189
Puan─▒
860
─░yi hissediyorum :Z :bhr: ama g├╝nler ├žok h─▒zl─▒ ge├žiyor :A

Tolstoyevski

Emekli
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
39,948
Puan─▒
1,061
Ya┼č
26
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
A┼č─▒r─▒ ├╝zg├╝n. Varl─▒─č─▒mdan nefret ediyorum. Bu d├╝nyaya gelmi┼čim bo┼ču bo┼čuna. H├ók bana bir ├Âm├╝r vermi┼č bo┼ču bo┼čuna. V├╝cuduma bir can girmi┼č bo┼ču bo┼čuna. Ke┼čke o ilk yar─▒┼č─▒ ben kazanmasayd─▒m di─čerlerinin hakl─▒n─▒ yedim. Bo┼ču bo┼čuna.

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
11,886
Puan─▒
710
A┼č─▒r─▒ ├╝zg├╝n. Varl─▒─č─▒mdan nefret ediyorum. Bu d├╝nyaya gelmi┼čim bo┼ču bo┼čuna. H├ók bana bir ├Âm├╝r vermi┼č bo┼ču bo┼čuna. V├╝cuduma bir can girmi┼č bo┼ču bo┼čuna. Ke┼čke o ilk yar─▒┼č─▒ ben kazanmasayd─▒m di─čerlerinin hakl─▒n─▒ yedim. Bo┼ču bo┼čuna.
Noldu?

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
25,541
Puan─▒
1,060
Seni Kim ├╝zd├╝ ?

Tolstoyevski

Emekli
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
39,948
Puan─▒
1,061
Ya┼č
26
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Seni Kim ├╝zd├╝ ?
Kimse ├╝zmedi, benim varl─▒─č─▒m zarar. As─▒l ben ├╝z├╝l├╝yorum milleti istemeden. Tabii ba┼čka ┼čeyler de var hayat─▒n adaletsizli─čine y├Ânelik anlatsak kitap olur ama ne fayda. Bu aralar dengesiz g├Âz├╝k├╝rsem bildirimleri filan dalg─▒nl─▒kla es ge├žersem vb bilin ki kafam ├žok dalg─▒n oldu─ču i├žindirÔÇŽ

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
11,886
Puan─▒
710
Kimse ├╝zmedi, benim varl─▒─č─▒m zarar. As─▒l ben ├╝z├╝l├╝yorum milleti istemeden. Tabii ba┼čka ┼čeyler de var hayat─▒n adaletsizli─čine y├Ânelik anlatsak kitap olur ama ne fayda. Bu aralar dengesiz g├Âz├╝k├╝rsem bildirimleri filan dalg─▒nl─▒kla es ge├žersem vb bilin ki kafam ├žok dalg─▒n oldu─ču i├žindirÔÇŽ
├ľyle d├╝┼č├╝nme be Tols, san─▒r─▒m depresyona girmi┼čsin. :/ Sen kendini sev kendine olan bak─▒┼č a├ž─▒n─▒ de─či┼čtir ki etraf─▒nda g├╝zelle┼čsin, d├╝zelsin. ├ľncelikle kendini sevmen laz─▒m, kendini mutlu etmen laz─▒m. Seni en mutlu eden i┼čleri yap ┼čimdilik... ├çok darl─▒ktaysan dua et bol bol. ├çevredeki sorunlar─▒ takma bence herkes sorun ya┼čar ama ├╝stesinden de gelir sende ├Âyle ol. Allah yard─▒mc─▒n olsun.

Dosi

Konu Sahibi
S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
105,581
Puan─▒
1,060
Mutlulu─čun daim olsun :bhr:
Amin in┼čallah. Hepimizin :bhr:
Son 4 ay─▒m a┼č─▒r─▒ ko┼ču┼čturmal─▒ ge├žmi┼čti. Yo─čunluk bitince birden bi rahatlama geldi. Bu da yerini huzura b─▒rakt─▒. Bug├╝nlerde kendime vakit ay─▒r─▒p ├Âd├╝llendirmeye ba┼člad─▒m :A

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
25,541
Puan─▒
1,060
Amin in┼čallah. Hepimizin :bhr:
Son 4 ay─▒m a┼č─▒r─▒ ko┼ču┼čturmal─▒ ge├žmi┼čti. Yo─čunluk bitince birden bi rahatlama geldi. Bu da yerini huzura b─▒rakt─▒. Bug├╝nlerde kendime vakit ay─▒r─▒p ├Âd├╝llendirmeye ba┼člad─▒m :A
─░┼č de─čil mi?Ba┼čka bir ko┼čturma olmas─▒n sak─▒n. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
105,581
Puan─▒
1,060
─░┼č de─čil mi?Ba┼čka bir ko┼čturma olmas─▒n sak─▒n. :A
Yok, i┼č de─čil ba┼čka ko┼ču┼čturmalar :A stresli k├Ât├╝ g├╝nlerimde oldu ama ge├žti gitti ├žok ┼č├╝k├╝r :A
Bu ay ise hep tatl─▒ tela┼člar var. E─členceler ├žok. Yar─▒nda d─▒┼čarda olaca─č─▒z. Hava r├╝zgarl─▒ ┼čans─▒m─▒za ama ya─čmur ya─čmas─▒ndan iyidir :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
25,541
Puan─▒
1,060
Yok, i┼č de─čil ba┼čka ko┼ču┼čturmalar :A stresli k├Ât├╝ g├╝nlerimde oldu ama ge├žti gitti ├žok ┼č├╝k├╝r :A
Bu ay ise hep tatl─▒ tela┼člar var. E─členceler ├žok. Yar─▒nda d─▒┼čarda olaca─č─▒z. Hava r├╝zgarl─▒ ┼čans─▒m─▒za ama ya─čmur ya─čmas─▒ndan iyidir :A
─░steme ne zaman ? :A Yoksa fl├Ârt etmeye devam m─▒? :A

• ─░lgin├ž
Reactions: Dosi