Kelime Oyunu 2. Bölüm xBUGRAx - kvp | TVen - YENİ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kelime Oyunu 2. Bölüm

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Tebrik ederim. @xBUGRAx :)

Eski format daha iyiydi Mert, bu yüzden puan kırdım. Karışık olmuş biraz. Puanım 13. :)

Gözüküyor tabii ki.:)Ama çok yavaş haftaya Pc servisten gelecek o zaman konusuruz. :)
Tamam o zaman. :)

- - - Ekleme - - -

Tebrik ederim. @xBUGRAx :)

Eski format daha iyiydi Mert, bu yüzden puan kırdım. Karışık olmuş biraz. Puanım 13. :)
Haftaya görsel açıdan düzeltme yapıcam inşallah karışıklıktan kurtulur. :) Yorumun ve puanın için çok teşekkür ederim Esra.
Kazanmak İçin 25 Saniye ya da Kelime Oyunu'nun etiket listesine ismini yazıyım mı? Ya da her ikisine de? :D

Tamam o zaman. :)

- - - Ekleme - - -

Haftaya görsel açıdan düzeltme yapıcam inşallah karışıklıktan kurtulur. :) Yorumun ve puanın için çok teşekkür ederim Esra.
Kazanmak İçin 25 Saniye ya da Kelime Oyunu'nun etiket listesine ismini yazıyım mı? Ya da her ikisine de? :D
Fark etmez, yaz. Etiket altı üstü. Büyütülmemesi gerekirdi yani bir kaç kişi abarttığı için herkese birden kural koymak manasız. Neyse...

Formatı değiştirdim bir bak bence Ömer abi. @Yakamoz-Asi

- - - Ekleme - - -

KOlay olduğunu düşünmüyorum, ayrıca baksana neredeyse hep harf alınmış :D
Geçen hafta da zor demiştin ama bu hafta ki sorular biraz daha zor olabilir aslında geçen haftaya göre. :D

Peki yeni formatı beğendin mi Mustafa? :D

Formatı değiştirdim bir bak bence Ömer abi. @Yakamoz-Asi

- - - Ekleme - - -

Geçen hafta da zor demiştin ama bu hafta ki sorular biraz daha zor olabilir aslında geçen haftaya göre. :D

Peki yeni formatı beğendin mi Mustafa? :D

Abi derken ¿¿¿ @mrt-06 @Yakamoz-Asi