Keşke Final Olmasaydı Dediğiniz Dizi, Diziler Var mı?

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,400
Puanı
280
Acayip Hikayeler, 46 Yok Olan, Seni Bana Yazmışlar, Seviyor Sevmiyor, Avrupa Avrupa, Poyraz Karayel (en azından sezon sonuna kadar devam etmeliydi.), Rengarenk, Mutlu Ol Yeter, Doksanlar, Benim Annem Bir Melek, Meryem, Gece Gündüz, Bizim Yenge, Boynu Bükükler, Ezel(Final sonrası filmi olmalıydı),Avrupa Yakası, Kardeş Payı ( 2.sezonu silip 1. sezon finali ile tekrar başlamalı) Ve son olarak Beni Böyle Sev ile Ramo. Mustafa Sandal'ın başrol oynadığı bir dizi vardı adını unuttum. :))

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
860
Acayip Hikayeler, 46 Yok Olan, Seni Bana Yazmışlar, Seviyor Sevmiyor, Avrupa Avrupa, Poyraz Karayel (en azından sezon sonuna kadar devam etmeliydi.), Rengarenk, Mutlu Ol Yeter, Doksanlar, Benim Annem Bir Melek, Meryem, Gece Gündüz, Bizim Yenge, Boynu Bükükler, Ezel(Final sonrası filmi olmalıydı),Avrupa Yakası, Kardeş Payı ( 2.sezonu silip 1. sezon finali ile tekrar başlamalı) Ve son olarak Beni Böyle Sev ile Ramo. Mustafa Sandal'ın başrol oynadığı bir dizi vardı adını unuttum. :))
Avrupa Yakası, Poyraz Karayel :love1:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Hobbit

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
860
Ulan İstanbul, Zalim İstanbul, Halka, Avrupa Yakası, Yalan Dünya, Poyraz Karayel, O Hayat Benim :love1:

Son düzenleme:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,977
Puanı
710
Çok güncel olmasa da Öğretmen, İsimsizler, Sungurlar, Kardeş Payı, İşler Güçler
Sungurlar 😔
------

Zümrüdüankaaaa, Hercai, O Hayat Benim, Küçük Gelin ve Benim Adım Melek, Elimi Bırakma, Sana Bir Sir Verecegim, Kalbimdeki Deniz, Alemin Kıralı, Adanalı, Jet Sosyete, Yeni Gelin, Akasya Durağı, Küçük Ağa, Kertenkele

Son düzenleme: