Kavak Yelleri ile ilgili şaşırtıcı istihbarat

5 yıldır devam eden Kavak Yelleri'nin son durumu sizce ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    5

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Evet arkadaşım ya! Hasta etmeyin kardeşim!

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
üstteki mesajında benim adımıda yazmışsın.sen bizim sevdiğimiz diziyi yani Geniş Aile'yi başka konularda hiç alakası olmayan yerlerde örnek verdiğin için öyle diyoruz yoksa istediğin gibi eleştirebilirsin zaten eleştiriyosunda... ben şahsen seni kötü niyetli biri olarak görmüyorum...

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Tamam alemto istediğin dizi ile ilgili eleştiri yapabilirsin.Zaten buraya eleştirmek için gelmedik mi?

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Ayrıca arkadaşlar tazıcan neden banlandi?Adminim sanada soruyorum.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Kesin Birisine Hakeretten Veya Yöneticilere Saygısızlıktan Ban Yemiştir.......
yada ben yokken bana ağır söz söylemiştir yorumlar silindiği için ne yazdığını bilmiyorum
admin sürekli mi banlandı

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
AlemTo ve cevaa'ya hakaret ve saygısızlıktan dolayı. Ayrıca bunun dışında birkaç konuya yazdığı saçma mesajlardan dolayı.

Bir gün banlandı. Bu son küçük cezasıydı. Bir dahaki sefere bir haftadan başlayacak cezası.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
arkadaş ben anlamıyorum bu favori üyelerine örnek verilsem izmir çetesi,ulvi,xdragx,cevaa,emreuu gibi üyeler dizilere vasat yok şu dizi iyi değil saçma falan ama biz onların dizilerine bir iki kötü cümle kullandığında kötüyüde bırak esprili yaptığımızda bile ben kötü amaçla yazıyorum siz iyi amaçla yazıyorsunuz tebrikler size:C:
Not:Ben Kavak Yellerine Bakmıyorum:)

Burada fanı olan dizilerle ilgili yorum yapmak ayrı, hiç izleyeni olmayan dizilerle ilgili yorum yapmak ayrı. :) Kaldı ki bu forumda İzmir Çetesi' ni en çok eleştiren insanda benimdir. Dizinin başlığındaki konularda birçok eleştirim var.
Kavak Yelleri' ni diğer dizilerle karşılaştırmak yersiz. Resmen seyirciyle dalga geçildi, Efe öldü, sonra hafızası kayıp şekilde bulundu. Şimdi yine öldü ve canlanabileceği bile konuşuldu. Kavak Yelleri' nin ilk sezonu çok iyiydi ama aşırı bozdu. 5 sezon devam eden bir dizi ile Şubat ayında başlayan bir dizi aynı sertlikte eleştirilmemeli. :)

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Tamam sağol adminim ve alemto. Bu tazıcan neden böyle yapıyor anlamıyorum.Burda arkadaşça konuşuyoruz.Ayrıca arkadaşlar benim bu sitede hatalarım varsa yazar misiniz?Düzeltmeye çalışayım.:bilmem:

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Burada fanı olan dizilerle ilgili yorum yapmak ayrı, hiç izleyeni olmayan dizilerle ilgili yorum yapmak ayrı. :) Kaldı ki bu forumda İzmir Çetesi' ni en çok eleştiren insanda benimdir. Dizinin başlığındaki konularda birçok eleştirim var.
Kavak Yelleri' ni diğer dizilerle karşılaştırmak yersiz. Resmen seyirciyle dalga geçildi, Efe öldü, sonra hafızası kayıp şekilde bulundu. Şimdi yine öldü ve canlanabileceği bile konuşuldu. Kavak Yelleri' nin ilk sezonu çok iyiydi ama aşırı bozdu. 5 sezon devam eden bir dizi ile Şubat ayında başlayan bir dizi aynı sertlikte eleştirilmemeli. :)

bende zaten senin eleştirmene birşey demiyorum ben aynı şekilde yapıldığında başka şey anlaşılıyor onu anlatmak istiyorum:)