Katilin Peşinden 1.Bölüm / MF Yapım

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
1.Bölümü okumayanı @Doğu dövecekmiş :A

Hatıralar...Karımla geçirdiğim o güzel anlar 3 yıldır kafamın içinden bir an bile gitmemişti.Çok sevdiğim hayat arkadaşımı elimden alanlar elini kolunu sallayarak dışarda hayatlarını devam ettiriyordular.Ya ben? Ailem bana moral vermek için yanımda olmaları gerekirken bana ilk hançeri saplayan kişiler oldular.

Yine korku dolu bir rüyayla uyandım.Güneş yavaş yavaş doğmaya başlamıştı.Yatağımdan kalktım pencereye doğru gittim.Kuş sesleri beynimin zonklamasına sebep oluyordu. Tek kişilik bir odada kalmanın faydalarından biri de sessizlik...Birden doktor içeri girdi.İlaç saatim gelmişti.Doktor'a "Ne zaman bitecek bu işkence" dediğimde cevap alamamıştım.İlacı aldıktan sonra yine o berbat his.Kendimi yatağa doğru attım ve yine uyumaya başladım.

Uyandığım zaman saat öğle vakti saat 12 civarlarındaydı.Bahçeye çıkma izni vardı.Bahçeye çıktığımda kendi kendime sorduğum tek bir soru vardı? Ne işim vardı burda benim... Neyse izin bitmişti odama döndüm.Dolabımı açtığımda bir eksiklik olduğunu gördüm.Karımın fotoğrafı yoktu.Odayı altına üstüne getirdim ama yine bulamadım.Kim almış olabilirdi? Aklıma biri geliyordu aslında ama emin olamıyordum.Bana sürekli tip tip bakan hasta bakıcısından biri.Zaten pek sevmemiştim uyuz biriydi.

Odadan çıkmak için bir plan yaptım.Önceden bir hasta bakıcısından ödünç olarak aldığım eterle doktorları bayılttım.Hasta bakıcısının odasına girdiğimde etrafta kanlar vardı.Aman Allah'ım o da ne!

Bir ceset ve bir not.Notu okumaya başladığımda tüylerim diken diken olmaya başladı.

"Beni Özlemedin Mi"

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
MF Yapım deyince aklıma İlişki Durumu: Karışık geldi :A

Reyting sistemi karışıyor:F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Maskeli Fedai mafya yapım deseydin olurdu atacan gerçek yapım şirketi adı koymayı yasakladı ben harunun afişiyle idare ediyorum halkın polisinde @Harunnn60 halkın polisi için yeni afiş yaparmısın 5. sezon diye pompy yapım Halkın Polisi 5.sezon eylülün 9 unda tahminen

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bayağı iyi olmuş vallahi eleştirilecek pek bir şey yok 46 dizisine en azından beş basar)))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ohohohoho trolle bak senarist olmuş :A Neyse gece okur notunu veririz :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oo benim melunum dizi de mi yazarmış :A @Maskeli Fedai

Senden beklendiği gibi gizemli ve beyin yakan bir senaryo olmuş, güzeldi. :D

Sana bir tavsiye, cümlenin sonuna nokta koyduktan sonra boşluk bırak, öyle öteki cümleye geç yoksa okuması zor oluyor. :D

Bekliyoruz bakalım gelecek bölümü. :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Oo benim melunum dizi de mi yazarmış :A @Maskeli Fedai

Senden beklendiği gibi gizemli ve beyin yakan bir senaryo olmuş, güzeldi. :D

Sana bir tavsiye, cümlenin sonuna nokta koyduktan sonra boşluk bırak, öyle öteki cümleye geç yoksa okuması zor oluyor. :D

Bekliyoruz bakalım gelecek bölümü. :A
Benim senaryomu okucaktın pis.ss

Dizini ilk okuyan olarak yorumumu maalesef biraz geç yaptım. Diyalog falan olsa daha iyi olabilirdi sanki ama iyi bir anlatımın var @Maskeli Fedai :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bunu da şimdi fark ettim la en çok beğenilen mesajlara bakarken. :A Demek sen bile yazıon ha değişik seni. :A Ama iyi olmuş, gizemli bir iş olacağı belli. Okurum devamı gelirse, 10 gün olmuş heralde bu meseleler mecburi ara verdirtti. :A