Kasım 2021 Ayının En Favori Üyesi : Yakamoz-Asi

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
@xdragxx anlatsın sjjsjsjjsjjsj
@xdragxx ya burdan da olur özel de olur her yerden bekliyorum :A
------

Boşverin önemli bir şey değil :A
Anlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttttttttttt
------

Her yerden de çıkma be adam...
OK

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Öncelikle bana oy veren ve bu ünvana sahip olmama vesile olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. :love1:

Benimle birlikte finalde yarışan @Araf @Emre Ozansoy ve @Maskeli Fedai 'yi de tebrik ederim. :D

Kasım ayı için bu oylamayı kazanmak, benim için güzel ve anlamlı oldu. Hastalık, hastane günleri ve sizin desteğiniz, doğum günü derken ilginç bir kasım ayı oldu.

Herkese tekrar teşekkür ederim. :D

Etiket güzelmiş. Taca iyi bakmışsın @The_Erinch :A gelecek ay karlı Alp dağlarında teslim töreni yaparız. :A

Dipnot: İsviçreli kötü moderatör geri dönmüyor. :A

Tebrikler toprağım. İyi bir geri dönüş yaptın. :D

Tebrikler eski toprak :A

Kasım ayında doğmuş biri olarak, Kasım ayının favori üye olması çok hoş bir tesadüf olmuş @Yakamoz-Asi için :A
İsviçreli çok iyi moderatör efsane döndü. Tebrikler :Z

Şahanesin @Yakamoz-Asi artık çikolata gönder bana yeter yani:A

season 1 king GIF by The White Princess

Türkiyeden İsviçreye Gidiyor Tacım :Z:Z

Tebrikler Ömercim;tacıma iyi bak :X:X @Yakamoz-Asi
its beautiful teh lurd of teh rings GIF

Tebrik ederim kendisini.

Tebrik ediyorum Ömercim nice başarılara :D @Yakamoz-Asi

Bu muhteşem geri dönüşün taçlandırılması lazımdı, hak eden kazanmış oldu böylece. Tebrikler @Yakamoz-Asi :A

Tebrikler @Yakamoz-Asi başarılarının devamını mı dileyeyim yoksa huzurlu bir emeklilik mi dileyeyim bilemedim :bhr: :A

Tebrikler @Yakamoz-Asi başarıların daim olsun 😊

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Öncelikle bana oy veren ve bu ünvana sahip olmama vesile olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. :love1:

Benimle birlikte finalde yarışan @Araf @Emre Ozansoy ve @Maskeli Fedai 'yi de tebrik ederim. :D

Kasım ayı için bu oylamayı kazanmak, benim için güzel ve anlamlı oldu. Hastalık, hastane günleri ve sizin desteğiniz, doğum günü derken ilginç bir kasım ayı oldu.

Herkese tekrar teşekkür ederim. :D

Etiket güzelmiş. Taca iyi bakmışsın @The_Erinch :A gelecek ay karlı Alp dağlarında teslim töreni yaparız. :A

Dipnot: İsviçreli kötü moderatör geri dönmüyor. :A
Altın Kelebek ile aynı gün olması da epey manidar oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi