KARADAYI 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1220ldg.jpg

Ay yapımın yapımcılıgını üstlendiği, başrollerini Kenan İmirzalioğlu, Berguzar Korel, Çetin Tekindor'un paylaştiği atv'nin fenomen dizisi KARADAYI 'nın yeni sezon fragmanı yayınlandı.

İkinci sezon finaliyle büyük yankı uyandıran dizi, ardında birçok soru bırakmişti. İzleyenlerini merak içinde bırakan dizi yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan dizi, yeni sezon fragmanını tamamladı.

İşte O Fragman;
bu fragman aldatıcı hayal sahnesi büyük ihtimallede feride hayal ediyor böyle olucaktı gibisinden mahirin ailesi ölmüşken hayatta ferideyle gidipte orda mutlu şekilde dans etmez hayal sahnesi yanı feride hayal ediyor büyük ihtimalle :-):-)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
bu fragman aldatıcı hayal sahnesi büyük ihtimallede feride hayal ediyor böyle olucaktı gibisinden mahirin ailesi ölmüşken hayatta ferideyle gidipte orda mutlu şekilde dans etmez hayal sahnesi yanı feride hayal ediyor büyük ihtimalle :-):-)
Aynen ben de @xemrexxx 'ye öyle dedim :X Mahir'in ailesi ölmüşken kalkıp aşk meşk yaşayacak bi tip değil :X Bu arada Mahir'in saçi fazla uzamamiş:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen ben de @xemrexxx 'ye öyle dedim :X Mahir'in ailesi ölmüşken kalkıp aşk meşk yaşayacak bi tip değil :X Bu arada Mahir'in saçi fazla uzamamiş:A
cnm hayal olduğu şurdan bellı mahirle dans ederken küçük nazif ve mahirin annesi mahirle ferideyi konusuyor onlar ölmüştü :kiki::kiki::kiki:
aaa mahir hayal ediyor olabilir ozaman sonucta küçük anzifle annesi ölmüştü mahirin ozaman mahir hayal ediyor büyük ihtimalle :-):-)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Tanıtım izlememe rağmen söylüyorum güzel olmuş bence :)
Millete kum güneş dalga göstermemişler :F

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Nazif Karanin seside arka fonda geliyor.Safiye,k.Nazif ve Nazif Kara

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Başarılar yeni sezonda. İzliyordum devamı gelmedi niyesi. :(

@ozgur2113 açamamış. :Z :A
Ah Neriman tutunca görecem seni:T:

@ozgur2113 [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] konusunda öyle uyarı yapınca ben de hazırladım :X Yoksa [HASHTAG]#KARADASH[/HASHTAG] 'ım konusu çalacak değilim :A Yeni kelime buldum bu arada:F:F
İyi yapmışsın. :A Hem ben [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] konusuna açtım bilerek fazla knu göz çıkarmaz. :A Kelimen de çok iyiymiş. :A

Bu arada sen ne konuşuyorsun fragman hakkında totoş @xemrexxx:bağır: Rüya olduğunu 2 gün önce set resimlerinde söyledik ölülerin konuştuğu, masaların dağıldığı düğün mü olur. :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Muthiss bi dizi yahu herkese tavsiye ederim fragman muthisss :bhr:

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
3 yeni oyuncumuzu merak ediyorum ama bence o kadarda populer isimler degiller

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,203
Puanı
1,061
Fragman cok anlamli olmus. Konusan üc isimden ikisi diziden ayrilanlar. Cetin Tekindor'da ayrilacak diye duyumlar var ama umarim öyle degildir. Gelin ve damadin fragmanin sonunda kaybolmasi, bu dügünün sadece hayallerde olabileceginin göstergesidir.

Iddiali bir sezon daha geliyor. :D

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
2 tanitim biraz agir ama ben yine begendim.Feride Mahirin arkasinda durmasini istiyorum