KARADAYI 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

1220ldg.jpg

Ay yapımın yapımcılıgını üstlendiği, başrollerini Kenan İmirzalioğlu, Berguzar Korel, Çetin Tekindor'un paylaştiği atv'nin fenomen dizisi KARADAYI 'nın yeni sezon fragmanı yayınlandı.

İkinci sezon finaliyle büyük yankı uyandıran dizi, ardında birçok soru bırakmişti. İzleyenlerini merak içinde bırakan dizi yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan dizi, yeni sezon fragmanını tamamladı.

İşte O Fragman;
bu fragman aldatıcı hayal sahnesi büyük ihtimallede feride hayal ediyor böyle olucaktı gibisinden mahirin ailesi ölmüşken hayatta ferideyle gidipte orda mutlu şekilde dans etmez hayal sahnesi yanı feride hayal ediyor büyük ihtimalle 🙂🙂

bu fragman aldatıcı hayal sahnesi büyük ihtimallede feride hayal ediyor böyle olucaktı gibisinden mahirin ailesi ölmüşken hayatta ferideyle gidipte orda mutlu şekilde dans etmez hayal sahnesi yanı feride hayal ediyor büyük ihtimalle 🙂🙂
Aynen ben de @xemrexxx 'ye öyle dedim :X Mahir'in ailesi ölmüşken kalkıp aşk meşk yaşayacak bi tip değil :X Bu arada Mahir'in saçi fazla uzamamiş:A

Aynen ben de @xemrexxx 'ye öyle dedim :X Mahir'in ailesi ölmüşken kalkıp aşk meşk yaşayacak bi tip değil :X Bu arada Mahir'in saçi fazla uzamamiş:A
cnm hayal olduğu şurdan bellı mahirle dans ederken küçük nazif ve mahirin annesi mahirle ferideyi konusuyor onlar ölmüştü :kiki::kiki::kiki:
aaa mahir hayal ediyor olabilir ozaman sonucta küçük anzifle annesi ölmüştü mahirin ozaman mahir hayal ediyor büyük ihtimalle 🙂🙂

Tanıtım izlememe rağmen söylüyorum güzel olmuş bence :)
Millete kum güneş dalga göstermemişler :F

Nazif Karanin seside arka fonda geliyor.Safiye,k.Nazif ve Nazif Kara

Başarılar yeni sezonda. İzliyordum devamı gelmedi niyesi. :(

@ozgur2113 açamamış. :Z :A
Ah Neriman tutunca görecem seni:T:

@ozgur2113 [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] konusunda öyle uyarı yapınca ben de hazırladım :X Yoksa [HASHTAG]#KARADASH[/HASHTAG] 'ım konusu çalacak değilim :A Yeni kelime buldum bu arada:F:F
İyi yapmışsın. :A Hem ben [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] konusuna açtım bilerek fazla knu göz çıkarmaz. :A Kelimen de çok iyiymiş. :A

Bu arada sen ne konuşuyorsun fragman hakkında totoş @xemrexxx:bağır: Rüya olduğunu 2 gün önce set resimlerinde söyledik ölülerin konuştuğu, masaların dağıldığı düğün mü olur. :F

Muthiss bi dizi yahu herkese tavsiye ederim fragman muthisss :bhr:

3 yeni oyuncumuzu merak ediyorum ama bence o kadarda populer isimler degiller

Fragman cok anlamli olmus. Konusan üc isimden ikisi diziden ayrilanlar. Cetin Tekindor'da ayrilacak diye duyumlar var ama umarim öyle degildir. Gelin ve damadin fragmanin sonunda kaybolmasi, bu dügünün sadece hayallerde olabileceginin göstergesidir.

Iddiali bir sezon daha geliyor. :D

2 tanitim biraz agir ama ben yine begendim.Feride Mahirin arkasinda durmasini istiyorum