Karadayı Genel Sohbet

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,087
Puanı
1,061
aaa kenanla sinem napıyor öyle halkın içinde @Çiğdem- e inme inecek valla görünce:A @MelankoliK @EFE UYSAL @gizem ak @cookies @vadikızı
10987317_935039473229979_4663878943643240505_n.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,087
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sadece bu degil ) bosuna demedik elifomer mahirferidenin cakmasi)

Daha KPA'nın ilk tanıtımında Karadayı'nın repliğini kullanmışlardı ben o zaman anladım ortişler Karadayı'nın günümüz versiyonunu yapıyor diye. :F
ben kpa bittiğinde ömerle elifin mahirle ferideye özenen sahnelerini çıkarsam yeminle top 50 yaparım belkide daha fzla çıkar:F
hiçbir zaman elifle ömeri ben ciddiye almadım tiyatro gösterisi yapan liseli çocuklar olarak izliyorum mahirle ferideyi taklit eden sikeç yapan çocuklar olarak :F:F:F

karadayıda turgut yenilgiyi kabul edip masaya çıkıp kendisini astı finalden 1.bölüm önce oldu bu

kara para aşkta ise finalden 1 bölüm önce tayyar hapise düşüp yenilgiyi kabul edip kendisini astı bu rezillik nedir kara para aşkı hiçbir zaman ciddiye almadım ben tiyatro gösterisi yapıyorlar gerçekçilik 0
oyüzden reyting bakımından rezalet sonuclar alıyorlar ay yapımın son yıllarda en razalet dizisi diyecem ama belkide tek razelet dizisidir
ay yapıma kara bir leke olarak kalıcak :-):-):-)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ben kpa bittiğinde ömerle elifin mahirle ferideye özenen sahnelerini çıkarsam yeminle top 50 yaparım belkide daha fzla çıkar:F
hiçbir zaman elifle ömeri ben ciddiye almadım tiyatro gösterisi yapan liseli çocuklar olarak izliyorum mahirle ferideyi taklit eden sikeç yapan çocuklar olarak :F:F:F

karadayıda turgut yenilgiyi kabul edip masaya çıkıp kendisini astı finalden 1.bölüm önce oldu bu

kara para aşkta ise finalden 1 bölüm önce tayyar hapise düşüp yenilgiyi kabul edip kendisini astı bu rezillik nedir kara para aşkı hiçbir zaman ciddiye almadım ben tiyatro gösterisi yapıyorlar gerçekçilik 0
oyüzden reyting bakımından rezalet sonuclar alıyorlar ay yapımın son yıllarda en razalet dizisi diyecem ama belkide tek razelet dizisidir
Senaristlerin adalet anlayışı bu. :F İki dizinin de finalden önceki bölüm etiketi adalet, biz adalet namına birşeyler beklerken kötüler acı çekmeden, cezasını çekmeden öylesine ölüyor. :F Mehmet Saim ve Tayyar örnek buna. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senaristlerin adalet anlayışı bu. :F İki dizinin de finalden önceki bölüm etiketi adalet, biz adalet namına birşeyler beklerken kötüler acı çekmeden, cezasını çekmeden öylesine ölüyor. :F Mehmet Saim ve Tayyar örnek buna. :F
feride mesleğini bırakmıstı hani mahir yüzündne bir bakıma yanı onunl bağlantılı olarak

ayy kara apra aşktada ömerin mesleğini elif bırakmasını söylüyor
düşüp bayılıcam yani bitsede kurtulsak şu dizi yaa :F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,087
Puanı
1,061

sen say bir bakayım ben o sahneleri video yapıp twittera salayım :A

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
MahirFeride sehir disina tasiniyorlar anlasilan finalde Elif Omerde tasinacaklar

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,087
Puanı
1,061
belki bir konua ahzırlar forumda paylaşırım ama çokk zahmetli olur vlla
100 e yakın çıkar 2 sezondan :F:F:F
MahirFeride sehir disina tasiniyorlar anlasilan finalde Elif Omerde tasinacaklar
karadayı arjantine satılmış :) şehrazatın yeni dizisi yakında diye eltrece kanalı duyurmuş @MelankoliK @Forumdash @vadikızı