Karadayı 96.Bölüm Yorumları

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
bolume puanim 5 uzere 3 o da sona dogru hareketlenmesine gore umuyorum onumuzdeki bolum daha heyecanli surukleyici olur

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bölüm iyiydi bence.Adamım Turgut vardı daha ne olsun

Belgin in aşk meşk ayakları fasa fisoymuş.Turgut Belgini Mahirin yanına özel olarak yerleştirmiş.Turgut ve Belgin Mahirin aleyhine çalışıyor.

Birde @sürgünüm Belgin Turgutun yanındaysa neden İskender beyin ev adresini verdi (b)

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bölüm iyiydi bence.Adamım Turgut vardı daha ne olsun

Belgin in aşk meşk ayakları fasa fisoymuş.Turgut Belgini Mahirin yanına özel olarak yerleştirmiş.Turgut ve Belgin Mahirin aleyhine çalışıyor.

Birde @sürgünüm Belgin Turgutun yanındaysa neden İskender beyin ev adresini verdi (b)
İkili oynuyor demek ki. Hala Mahir'den bir umudu var sonuçta ona aşık. :)

Bu arada bana iletiyi sonradan eklemişsin ondan gelmedi. :X

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İkili oynuyor demek ki. Hala Mahir'den bir umudu var sonuçta ona aşık. :)

Bu arada bana iletiyi sonradan eklemişsin ondan gelmedi. :X
Aga bende Turgut nasıl öğrendi Mahirin adam öldürdüğünü yüzde yüz Belgin söyledi.Belgin ikili oynuyor.Bana göre aşk meşk hepsi yalan.Mahiri canavara dönüştürmeyi amaçlıyor ikisi de.Bakalım Mahir ne zaman raydan çıkacak :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aga bende Turgut nasıl öğrendi Mahirin adam öldürdüğünü yüzde yüz Belgin söyledi.Belgin ikili oynuyor.Bana göre aşk meşk hepsi yalan.Mahiri canavara dönüştürmeyi amaçlıyor ikisi de.Bakalım Mahir ne zaman raydan çıkacak :A
Bak hiç böyle düşünmemiştim olabilir. Büyüklerimiz boş yere dememişler akıl akıldan üstündür diye. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bak hiç böyle düşünmemiştim olabilir. Büyüklerimiz boş yere dememişler akıl akıldan üstündür diye. :)
Agabirde benim anlamadığım bu Turgut nasıl hepsini ayarladı o insanları doğum lekesi fotoğraflar kimlik avukat daha birçoğu.Nasıl kendinden bu kadar emin.Bakanın bile 2 dk da havasını aldı :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Agabirde benim anlamadığım bu Turgut nasıl hepsini ayarladı o insanları doğum lekesi fotoğraflar kimlik avukat daha birçoğu.Nasıl kendinden bu kadar emin.Bakanın bile 2 dk da havasını aldı :A
Adam eski Cumhuriyet Savcısı. Delil nasıl elde edilir ya da yok edilir herkesten fazla biliyor. Bi de kafası zehir gibi eskiden Mehmet Saim Bey'e güveniyordu orda hata etti. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Adam eski Cumhuriyet Savcısı. Delil nasıl elde edilir ya da yok edilir herkesten fazla biliyor. Bi de kafası zehir gibi eskiden Mehmet Saim Bey'e güveniyordu orda hata etti. :)
Olsun bir yerlerden yardım aldığı açık.Neyse bugünlük karadayı fırtınası yeter.İyi geceler :D ( Sen yatmıyordun geceleri doğru ya :A )

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Olsun bir yerlerden yardım aldığı açık.Neyse bugünlük karadayı fırtınası yeter.İyi geceler :D ( Sen yatmıyordun geceleri doğru ya :A )
İyi geceler. Ben yemek yemedim daha dizi yüzünden hazırlayıp yemesi nerden baksan 2 saat sürer. Sonrada sabaha kadar yabancı dizi izlerim. Dünya da ne olup bitiyor onları takip ediyorum, gazetelerin bütün köşe yazılarını okuyorum. Senelerdir bu böyle. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İyi geceler. Ben yemek yemedim daha dizi yüzünden hazırlayıp yemesi nerden baksan 2 saat sürer. Sonrada sabaha kadar yabancı dizi izlerim. Dünya da ne olup bitiyor onları takip ediyorum, gazetelerin bütün köşe yazılarını okuyorum. Senelerdir bu böyle. :)
Aga sen tek mi kalıyon evde yoksa ailenle mi ?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aga sen tek mi kalıyon evde yoksa ailenle mi ?
8 kardeşiz evin en küçüğüyüm birde tek bekar olanı. Bir binada oturuyoruz da bu saatde annemi ya da yengelerimi kaldırıp bana yemek hazırlayın diyemem. Diğer saatler birinin yanında yerim ya da dışardan yerim. Hepimizin evi ayrı bu arada. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
8 kardeşiz evin en küçüğüyüm birde tek bekar olanı. Bir binada oturuyoruz da bu saatde annemi ya da yengelerimi kaldırıp bana yemek hazırlayın diyemem. Diğer saatler birinin yanında yerim ya da dışardan yerim. Hepimizin evi ayrı bu arada. :)
Aslında var ya en iyisi tek yaşamak :D dert yok istediğin zamanda yemek hazırlıyorsun falan :D bende şimdi acıktım kendime birşeyler hazırlayacam.Bu arada afiyet olsun :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aslında var ya en iyisi tek yaşamak :D dert yok istediğin zamanda yemek hazırlıyorsun falan :D bende şimdi acıktım kendime birşeyler hazırlayacam.Bu arada afiyet olsun :D
Tek başına yaşaman için belirli bir gelirin olmalı. Ben fakirim diyorum ama komşularımıza göre. Yoksa benimde bir hat, durak, minibüs ve 2 dairem var kirada. Zamanında eşek gibi çalıştım, sadece 4 saat uyku ile gece gündüz haliylede iyi birikim yaptık. :)

Bunları artık özelden konuşalım. :)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Karadayi birde burda tebrik edeyim dedim iyisiniz bu kez paramparcanin özetini gecmissiniz)))

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
içine etmişler cnm mahirlerde zaten o adres varken bölüm boyunca adres arıyorlar seyircileri salak yerine koymak bu bence o_Oo_O
Bölümü az once izledim ama ne yazikki sevmedim dizinin en az masrafli bölümü olmus resmen bulmuslar karakol bolumun % 90 i orda geciyor begenmedim ama sonu guzeldi belgin iyi öptü turgutu :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümü az once izledim ama ne yazikki sevmedim dizinin en az masrafli bölümü olmus resmen bulmuslar karakol bolumun % 90 i orda geciyor begenmedim ama sonu guzeldi belgin iyi öptü turgutu :)
tamamda cnm turgutun babası evinin adresini nazif babaya vermişti zaten
bu hata gözüme battı ister istemez :-):-):-)