Karadayı 96.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa galiba korkut ölmez turgutun gerçek kimliği yanı sahtesi turgut akın ozaman turgut akın olarak sahte bir hayat yapmıs kendisine gerçek kimliği korkut olabilir :F:F:F

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
İkisini bende isterim ama o çok zor. Mahir intikam alacaksa aşk olmuyor işte. Bende diyorumki madem aşk yok. O zaman evlensinler çocuk yapsınlar falan. :)
ben tam ask olsunde itemem ..Kenan varsa aksiyonda olmali) cocuk filan nedense istemiyrum..diizlerde bas roller evlenince asklarinin buyusu bozuluyor)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu bölüm sıkıcı değil mi sizce de? Yani resmen 2.sezondaki bölümlere döndü. Turgut geldi dite sevindik ama sıkıcı bölümler e dayanamıyorum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu bölüm sıkıcı değil mi sizce de? Yani resmen 2.sezondaki bölümlere döndü. Turgut geldi dite sevindik ama sıkıcı bölümler e dayanamıyorum.
Dizinin başında Mahir'in böğürmesiyle güzel bölüm izleyeceğimizi sanmıştım. Malesef bir numara göremedik. Bu senaristlerin yatacak yeri yok. Ay Yapım'dan kovulmayı bekliyorlar herhalde Endemol daha fazla para teklif etti oraya kaçacaklar görürde bakarsınız, seneye Eylem ve Sema Endemol'le çalışacaklar.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Senaristlerin guzel bolum yazdigini biliyoruz.Son 4-5 bolum harikaydi anlasilan bu bolum gecis bolumu oldu..100 bolumede az kaldi bu arada

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizinin başında Mahir'in böğürmesiyle güzel bölüm izleyeceğimizi sanmıştım. Malesef bir numara göremedik. Bu senaristlerin yatacak yeri yok. Ay Yapım'dan kovulmayı bekliyorlar herhalde Endemol daha fazla para teklif etti oraya kaçacaklar görürde bakarsınız, seneye Eylem ve Sema Endemol'le çalışacaklar.

Yani zaten 2 sezon boyunca Turgut'u aramalarını izledik yine Turgut'un peşindeler.

Ay Yapım da bırakmaz gibi ellerinde senarist mi kaldı? Ece Yörenç batırıyor, ortişler desen de aynı. Bence ciddi bir uyarı şart.

Aha şimdi de yine Mahir ve Belgin'i Feride görüyor. Başlar yine triplere.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yani zaten 2 sezon boyunca Turgut'u aramalarını izledik yine Turgut'un peşindeler.

Ay Yapım da bırakmaz gibi ellerinde senarist mi kaldı? Ece Yörenç batırıyor, ortişler desen de aynı. Bence ciddi bir uyarı şart.

Aha şimdi de yine Mahir ve Belgin'i Feride görüyor. Başlar yine triplere.
Ay Yapım'la sözleşmeleri olduğu için ayrılamıyorlar, Endemol'le gelecek yıl dizi yapacaklar. Bunu da Hülya Vural açıkladı zaten.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Mahir keske Ferideye yalan soylemeseydi.Niye sakliyor Belginle bulusacagini

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay Yapım'la sözleşmeleri olduğu için ayrılamıyorlar, Endemol'le gelecek yıl dizi yapacaklar. Bunu da Hülya Vural açıkladı zaten.

Ben de öyle bir şey hatırlıyorum ama geçenlerde Sema Ergenekon açıklamıştı bir röportajda önümüzdeki sene dizi yazmayacaklar diye. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İskender Bey'in hamlesiyle biraz hareketlilik geldi.