Karadayı 71.Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
onun acısı büyük:) bir hafta susmaz artık :)

dizi nasıldı dizi ?

eski bir tekerleme vardır hani az gittik uz gittik dere tepe düz gittik bir arkamıza baktıkki bir arpa boyu yol gitmişiz :)

dizide durum bu ? iki sezon nazif dedenin suçsuzluğunun ispatını bekledik şimdi aynı durumda mahir olacak bir sezonda mahirin suçsuzluğunun ispatıyla geçecek:) aralarda zaten dağıldım ben :)
Sinan harcanacak tamda pala remzi olacaken:F

Tapatalk©

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Sen de Maho'dan sonra [HASHTAG]#TitrekAyten[/HASHTAG] ' mi sahip çıkıyon :F Niye gerçek asalet akan karakterleri tutmuyorsun #HürreMeryem [HASHTAG]#Feride[/HASHTAG] gibi :F:F

Belki oralarada satıldı:X Haftalıkta 1.ciliği kaybettin diye şimdiden başladın @destere :F
mahidevranimla ayteni nasıl bir tutarsın.ss ayteni kordugum falan da yok üzüldüm sadece :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sinan harcanacak tamda pala remzi olacaken:F

Tapatalk©
sinanda senaristler çuvalladı bir türlü karakteri oturtamadılar şimdide kurtulmayı düşünüyorlar zaten baştan beri sinan necidir neci değildir anlaşılamadı ilk başta mehmet zaimden intikam alacaktı güya sonra senaristler kara ailesi daha çok acı çeksinde reyting artsın diye sinanın mehmet zaim ile olan anlaşmazlığını pas geçip onuda mahire rakip yaptılar bu arada sinanın asıl amacı boşa çıktı güya ferideyle evlenerek mehmet zaime zarar vermeyi planlıyorduda o plan neydi nasıl bir mantığı vardı ordan bişey çıkmadı :)
araya çalı dikeni gibi giren sinan ortadan kaldırılacak, bakalım daha neler çıkacak senaristlerden ..

aytenin kardeşi nurten noldu onuda sessiz sedasız ortadan kaldırdılar
üçüncü sezon ana konu mahir sinanı vurdumu vurmadımı olur
yan konular ise songülle osmanın yakınlaşması ve ilknurla bülent ve avukat arasındaki üçlü ilişkiler yumağı olur,
aytenide araya serpiştirirler ..