Karadayı 60.Bölüm Fragmanı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bende saçımı ogün kısalttım kızlar çevremde oluk oluk yığıldı zor içeri attım kendimi dicaprio senmisin elma versek yermisin diye koşturuyorlardı peşimden :))
hahahah geçen haftalarda çağataydı galiba kız hayranlarından kaçtığını söylüyordu nasıl erkek diyordun sende kaçıyormuşsun :F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Mahir bence ailesini özette yazdigi gibi 'gizlice' evden cikaracak. Ondan sonra o silahli sahneler olacak.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Toygar Işıklı@toygarisikli 4 dk.
Karadayı 60.Bölüm açılış sahnesi ve devamı inanılmaz etkileyici olmuş.şu an bölümün müziklerini çalışıyorum ve çok etkilendim.

Hem bölüm özeti, hem fragmanlar hem de bu tweet beni daha da meraklandırdı. Bence bu bölüm her açıdan dönüm noktası olacak.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Toygar Işıklı@toygarisikli 4 dk.
Karadayı 60.Bölüm açılış sahnesi ve devamı inanılmaz etkileyici olmuş.şu an bölümün müziklerini çalışıyorum ve çok etkilendim.

Hem bölüm özeti, hem fragmanlar hem de bu tweet beni daha da meraklandırdı. Bence bu bölüm her açıdan dönüm noktası olacak.

Fark ettirilmeden büyük bir calisma var, kader bölümü gibi...

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Toygar Işıklı ‏@toygarisikli 26 dk.
Karadayı Bölüm 60 nasıl bir bölümdür böyle @canpolatozkok @semaergenekonn müthiş.

Bergüzar Korel'den açıklama geldi.

Bergüzar Korel ‏@brgzrkorel 6 sa.
Karadayı 3. Sezon yola devam ediyoruz.Sevgiler❤

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Melih'in anlatacaklari babasiyla ilgili olacak bence. Hatta bir adim daha ileri gidiyorum tahminimde; Melih'i babasi Mehmet Saim Bey öldürtecek.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Melih'in anlatacaklari babasiyla ilgili olacak bence. Hatta bir adim daha ileri gidiyorum tahminimde; Melih'i babasi Mehmet Saim Bey öldürtecek.
Babasının kirli işlerini biliyormu ki Melih?Düşününcede mantıklı başka kim öldürmek istesin Melih'i
Sinan gelmişti aklıma ama aralarında bi husumet gözükmüyor.Yinede bi babaya bunu konduramıyorum.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Babasının kirli işlerini biliyormu ki Melih?Düşününcede mantıklı başka kim öldürmek istesin Melih'i
Sinan gelmişti aklıma ama aralarında bi husumet gözükmüyor.Yinede bi babaya bunu konduramıyorum.

Babasi öldürtmedi mi hanimini? Bu gercek yeterli. Valla ben gayet iyi konduruyorum abi, Feride'yi bile sildi, hatta yetmedi hakimligini alacak sebepler sundu yargitaya, bakanligini riske atma pahasina.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Babasi öldürtmedi mi hanimini? Bu gercek yeterli. Valla ben gayet iyi konduruyorum abi, Feride'yi bile sildi, hatta yetmedi hakimligini alacak sebepler sundu yargitaya, bakanligini riske atma pahasina.
Sinan'ın işi gibi geliyor bana,Bir baba ne kadar kötü olursa olsun evladını öldürtemez.

Hanımını babasının öldürdüğünden Melih'in haberi yok ki!