Karadayı 105.Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Mahir'in 28. bölümde Feride'ye ''Mahir Kara benim'' dediği bölümden sonraki tartışmasız en güzel bölümdü. :) @Çiğdem-
Yok be aga bu bölüm o bölümü geride bıraktı. Yalniz 2.sezonu izlemedim ben pek güzel değildi full askti bu sezon 1.sezondan da güzel en güzel sezon oldu bu sezon finale kadar ne işlenecek merak ediyorum.

-Tapatalk-

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
ne sahneydi ama
tum oyuncular bu bolum dokturdu-Kenan,Berguzar,Tekindor
tt listesinede girdik)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok be aga bu bölüm o bölümü geride bıraktı. Yalniz 2.sezonu izlemedim ben pek güzel değildi full askti bu sezon 1.sezondan da güzel en güzel sezon oldu bu sezon finale kadar ne işlenecek merak ediyorum.

-Tapatalk-
O bölümde çok iyiydi. Feride, Mahir'i Salih olarak biliyordu. Büyük bir şok yaşamıştı. Ama haklısın bu bölüm onuda geçti. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,166
Puanı
1,060
sonunda feride öğrendi babası ile gerçeği çok sevindim
bakalım ne yapacak feride

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Ayten'in bebege bu kadar baglanmasi sacma oldu bence biraz. Kendi istikbalinden vazgecmesi, hele hele bebek icin Necdet ile tekrar evlenecek olmasi... tam bir hüsran..

Necdet'in vicdansiz oldugunu biliyorduk da bu kadar vicdansiz oldugunu bilmiyorduk sanirim.. insan öz cocugunu yetimhaneye birakir mi..

Feride bebegi aldirmadi. :D

Sezon fragmaninda görünen sahneler gerceklesti. :Z

"Allah kimseyi caniyla sinamasin. Artik analar aglamasin. Karadayi'nin son sözü su diye gecsin defterlerinize. Bundan böyle güclüler degil, haklilar kazansin.

Ben anladim ki.. ben yanmazsam, sen yanmazsan, biz yanmazsak, nasil cikar karanliklar aydinliga?"

ve Feride'nin aglamasi... :T

Nazif Baba gercekleri yetistirdi.. :Z :Z

Ve Feride Beyefendi'yi ögrendi :eek: :eek: :eek: :eek:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ayten'in bebege bu kadar baglanmasi sacma oldu bence biraz. Kendi istikbalinden vazgecmesi, hele hele bebek icin Necdet ile tekrar evlenecek olmasi... tam bir hüsran..

Necdet'in vicdansiz oldugunu biliyorduk da bu kadar vicdansiz oldugunu bilmiyorduk sanirim.. insan öz cocugunu yetimhaneye birakir mi..

Feride bebegi aldirmadi. :D

Sezon fragmaninda görünen sahneler gerceklesti. :Z

"Allah kimseyi caniyla sinamasin. Artik analar aglamasin. Karadayi'nin son sözü su diye gecsin defterlerinize. Bundan böyle güclüler degil, haklilar kazansin.

Ben anladim ki.. ben yanmazsam, sen yanmazsan, biz yanmazsak, nasil cikar karanliklar aydinliga?"

ve Feride'nin aglamasi... :T

Nazif Baba gercekleri yetistirdi.. :Z :Z

Ve Feride Beyefendi'yi ögrendi :eek: :eek: :eek: :eek:
Yeni mi seyrettin

-Tapatalk-

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
bende KD bittikten sonra sanirim br tek Meryemin dizisini izlerim