Karadayı 104.Bölüm Fragmanı

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Mehmet Saim olseydi vurdum değil öldürdüm derldi. Kurtulacak bence Beyefendi.

-Tapatalk-

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Demezse sasarim zaten. :D
Mahkeme sahnesine fikir yürütmek iyice güç olmaya başladı. Mehmet Saim Bey kurtulacağına göre daha sonra Mahir tekrar mı vuracak yoksa sadece iftiradan mı hakim karşısına çıkacak? Tam olarak Mahir ne için hakim karşısına çıkacak bu durumda? Var mı bir fikriniz. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Mahkeme sahnesine fikir yürütmek iyice güç olmaya başladı. Mehmet Saim Bey kurtulacağına göre daha sonra Mahir tekrar mı vuracak yoksa sadece iftiradan mı hakim karşısına çıkacak? Tam olarak Mahir ne için hakim karşısına çıkacak bu durumda? Var mı bir fikriniz. :)
Cok güzel soru. Karsi soru sorayim sana. Fragmanda Mahir elini kolunu sallaya sallaya geziyor ortalikta. Mehmet Saim vurulunca ambülansa falan haber vermis, polis niye o zaman degil de daha sonra götürüyor yada götürüyor ve niye serbest birakiyor? :D Sonuc olarak Orhan'a gitmis yani.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cok güzel soru. Karsi soru sorayim sana. Fragmanda Mahir elini kolunu sallaya sallaya geziyor ortalikta. Mehmet Saim vurulunca ambülansa falan haber vermis, polis niye o zaman degil de daha sonra götürüyor yada götürüyor ve niye serbest birakiyor? :D Sonuc olarak Orhan'a gitmis yani.
O çok önemli değil. Günümüzde de sonuçta Cem Garipoğlu 197 günde yakalandı. Mahir kaçabilir daha sonra teslim olabilir yani. Hem insan sıcağı sıcağına onu düşünemiyor bir suç işlesen hemen kaçmayı düşünürsün. Geçen sürede Nazif babayı ikna etmeye çalışıyor bence. Çünkü Nazif baba Mahir'in suçu üstlenmesini kabul etmeyecektir. Mahir onu geçen sürede ikna edecektir. Bakalım Mahir'in Mehmet Saim Bey'i vurduğuna Feride inanacak mı? bence inamayacak. Mahir'e güvenecek. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
O çok önemli değil. Günümüzde de sonuçta Cem Garipoğlu 197 günde yakalandı. Mahir kaçabilir daha sonra teslim olabilir yani. Hem insan sıcağı sıcağına onu düşünemiyor bir suç işlesen hemen kaçmayı düşünürsün. Geçen sürede Nazif babayı ikna etmeye çalışıyor bence. Çünkü Nazif baba Mahir'in suçu üstlenmesini kabul etmeyecektir. Mahir onu geçen sürede ikna edecektir. Bakalım Mahir'in Mehmet Saim Bey'i vurduğuna Feride inanacak mı? bence inamayacak. Mahir'e güvenecek. :)
Eninde sonunda kabullenecek Feride, yoksa mahkemeye cikartmaz. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Eninde sonunda kabullenecek Feride, yoksa mahkemeye cikartmaz. :D
Şu aşamada Mahir'e güvenecektir. Ama ilerde tekrar babası vurulursa orayı bilemem. :)

Mahkeme sahnesine zaman atlaması olur mu? Feride doğum yapsa mesela çocuğunun babasını idamla yargılasa daha dramatik unutulmaz bir final olur. :)

Neyse, final yaklaştı izleyip göreceğiz tek tek. Seneye de izleyip yorumlaşacağımız bir dizi kalmayacak en çokta ona üzülüyorum. :(

İyisi mi kalan bölümlerin tadını çıkarmaya çalışalım. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Şu aşamada Mahir'e güvenecektir. Ama ilerde tekrar babası vurulursa orayı bilemem. :)

Mahkeme sahnesine zaman atlaması olur mu? Feride doğum yapsa mesela çocuğunun babasını idamla yargılasa daha dramatik unutulmaz bir final olur. :)

Neyse, final yaklaştı izleyip göreceğiz tek tek. Seneye de izleyip yorumlaşacağımız bir dizi kalmayacak en çokta ona üzülüyorum. :(

İyisi mi kalan bölümlerin tadını çıkarmaya çalışalım. :)
Cok sinirli bakiyordu sezon fragmaninda Feride. :D

Dramatik bir final olur öyle ama zaman girmez araya. Sezon fragmaninda 8 ay sonra demisti zaten. Gerci Mahir'in o tipinden suan icin eser yok suan ki halinde ama. :D

Gelecek sezon dizi izlememeyi düsünüyorum. Gerci benim durumlari biliyorsun anlatmistim özelden. Neyse. Dedigin gibi, tadini cikaralim. :)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Hilminin donmesi bence gereksiz

Orhana umarim birsey olmaz( Abi kardes daha yeni baristi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Mahkeme sahnesinin final bölümünde olmayacağına emin oldum. Mahkeme sahnesinden sonra 2-3 bölüm daha olabilir. 114-115'te mahkeme sahnesi olsa arada 10 bölüm var bence 4-5 bölüme Mahir tutuklanır.