Unutulmaz Karadağlar (2011 - 2012)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Karadağlar.jpg

Show TV'nin, ünlü Rus yazar Dostoyevski'nin 'Bin Yılın Romanı' olarak adlandırılan 'Karamazov Kardeşler'den uyarlanan 2011 - 2012 yıllarında yayınlanan dizisi 'Karadağlar''ın başrollerinde Erdal Özyağıcılar, İbrahim Çelikkol, Korel Cezayirli, Burak Sağyaşar, Ahmet Rıfat Şungar, Hatice Şendil, Güzin Özyağcılar, Zeynep Özyağcılar ve Aliona Bozbey rol alıyor.

Dizide Halit Karadağ ve oğullarının hikayesini anlatırken Osmanlı'nın şatafatlı dönemlerinden fakirlik ve sefalet içinde geçen zor yıllara ışık tutuyor. Payidar Köyü'nde geçen hikayede köyün zengin ağaları ile fakir halkın hayatı arasındaki uçurumda geçim mücadeleleri, aile ilişkileri, sevgi, sadakat, inançlar hayat buluyor.

Yapımcılığını Med Yapım'ın, yönetmenliğini ise Oğuzhan Tercan'ın üstlendiği, görüntü yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Ertunç Şenkay'ın üstlendiği 'Karadağlar'ın çekimleri Kaz Dağları'nda yapılmıştı...​

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Karadağlar'dan sonra her dizisi tutmuştu Show TV'nin Muck hariç.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Pek izlemişliğim yok bikaç kere göz atmışlığım var sadece.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bana eski geliyor, saatler geçmek bilmiyordu bitmesini beklerken. :D
Yok artık ben keyifle izlerdim Acun'u önüne koyup 23.30'a atmışlardı o zamanda Acun uzattıkça güzel güzel sövüyordum ona diziyi izlemek için çok çektim. Karadağlar'da ki entrika hiç bir dizide yok baban diziden anlıyor.

Son düzenleme: