Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de bakacağım neyse ilk 20 veya 8 de olabilir dakikalık kısmını biliyorum gerisi önemli neyse ilk bölüm belki Feriha'yı bitirip geçerim :A

Feriha'ya hiç bakamadım ya Elimi Bırakma'dan. :( İnternette bölümleri var aslında, oradan bakabilirim bir ara. :F

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Kaan Urgancıoğlu için izlemeyi düşünüyorum aslında, Aşk 101'de ilk defa izledim ve oyunculuğunu çok beğenmiştim. Büyük ihtimalle ilk bölümü izlerim, beğenirsem devam ederim. :Z
Kaan oyunculuğunu burda şaha çıkarıyor, zaten dizinin oyuncularını çok uyumlu bulursun bakınca.benim açımdan Zalim İstanbul dizisi tarzında. Konuları çok başka iki dizinin ama aksiyon açısından benziyor az.diziyi hala arada bakıyordum.şimdi Star yayınlayınca daha fazla bakacağım 🤗🤗

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kaan oyunculuğunu burda şaha çıkarıyor, zaten dizinin oyuncularını çok uyumlu bulursun bakınca.benim açımdan Zalim İstanbul dizisi tarzında. Konuları çok başka iki dizinin ama aksiyon açısından benziyor az.diziyi hala arada bakıyordum.şimdi. Star yayınlayınca daha fazla bakacağım 🤗🤗

Sen böyle deyince daha da merak ettim. :A Kesin bakarım. Zalim İstanbul'un aksiyon sahneleri gibi sahneleri varsa tadından yenmez bence. :Z

• Beğendim
Reactions: Turkuazz