Kara Para Yalan Aşk'ın Yönetmeni Belli Oldu

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
seni @xBUGRAx e havale ediyorum :D buğra sana ceyda ateş i yeni duydum demiş kabul edebilirsin öyle bir tepki gelecek :F
Yer Gök Aşk'ı izlemediğim için bilmemem normal. Ceyda Ateş magazin gündeminde de yer alan isimlerden. O yüzden bilmesi normal Adını Feriha Koydum'u izlemese de. :)

Cansu'dan iyi ama oyunculuk anlamında bilemiyorum izlemediğim için ama başrol olabilecek bir yüze sahip değil gibi nedense...

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yer Gök Aşk'ı izlemediğim için bilmemem normal. Ceyda Ateş magazin gündeminde de yer alan isimlerden. O yüzden bilmesi normal Adını Feriha Koydum'u izlemese de. :)

Cansu'dan iyi ama oyunculuk anlamında bilemiyorum izlemediğim için ama başrol olabilecek bir yüze sahip değil gibi nedense...

Burnunu yaptırdıktan sonra güzel oldu. :D Oyunculuğu da iyi bence. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061

cansu dere gibileri güzel ama itici gelen isimler bence :) engün akyürek e pek yakışmaz gibi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Salı günü starin boş. Star Galatasarayın Şampiyonlar Ligi maçı var dizi için bir hafta oynayıp iki hafta sonra maç koyup diziyi bolmek istemedigi için acun koydu. Şimdi galatasaray eklendiğinde göre sayıya Star dizi koyabir)))

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Nuhnebiden kalma bir fotoğraf olsa da olsun :)
aimg812.imageshack.us_img812_8232_spal.jpg

Ban gayet de yakıştırdım bu ikiliyi ve Cansu da çoğu şişirme balon kadın oyuncudan yetenekli bana göre

Ekli dosyalar

• aimg812.imageshack.us_img812_8232_spal.jpg
    aimg812.imageshack.us_img812_8232_spal.jpg
    32.1 KB · Hit: 507

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Esmere esmer olmaz. :X

Biri açık tenli olmalı, yoksa kimse yakıştırmaz maalesef...

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Esmere esmer olmaz. :X

Biri açık tenli olmalı, yoksa kimse yakıştırmaz maalesef...

Karadayı'da Belgüzar ile Kenan gayet de yakıştırılıyor ikisi de esmer. Cansu ile Kenan da yakışıyordu. Mehmet Akif de esmerdi ve Cansu ile Sıla zamanı baya yakıştırıldı. Cansu'nun hiç sarışın ya da kumral partnerini hatırlamıyorum. Engin'in de bir Beren kumraldı. Kıvançla Beren bile ikisi de açık tenli kumral ama efsane çift oldular. Bence bu bir kıstas değil. Aralarındaki elektrik de önemli renkler değil ki önemli olan.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Karadayı'da Belgüzar ile Kenan gayet de yakıştırılıyor ikisi de esmer. Cansu ile Kenan da yakışıyordu. Mehmet Akif de esmerdi ve Cansu ile Sıla zamanı baya yakıştırıldı. Cansu'nun hiç sarışın ya da kumral partnerini hatırlamıyorum. Engin'in de bir Beren kumraldı. Kıvançla Beren bile ikisi de açık tenli kumral ama efsane çift oldular. Bence bu bir kıstas değil. Aralarındaki elektrik de önemli renkler değil ki önemli olan.
Mehmet Akif Alakurt esmer değil, kumral. Kenan ve Bergüzar esmer ama seyirciyi kendilerine çekebiliyorlar. En azından beni yani. Belki de bu dediğim kuralı ihlal edipten en güzel örneği veren tek çift kendileri ama genede sarışın - sarışın ve esmer - esmer pek uyumlu olmazlar çift olarak...

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Mehmet Akif Alakurt esmer değil, kumral. Kenan ve Bergüzar esmer ama seyirciyi kendilerine çekebiliyorlar. En azından beni yani. Belki de bu dediğim kuralı ihlal edipten en güzel örneği veren tek çift kendileri ama genede sarışın - sarışın ve esmer - esmer pek uyumlu olmazlar çift olarak...
Belki Engin ile Cansu da bu kuralı ihlal edecek çiftlerden biri olacak :) Önyargılı olmamak lazım. Tabii senin kendi fikrin ama ben yakışacaklarını düşünüyorum. Hikayedeki yerleri de önemli. Bakalım aralarındaki aşk ve statü nasıl şekillenecek.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Belki Engin ile Cansu da bu kuralı ihlal edecek çiftlerden biri olacak :) Önyargılı olmamak lazım. Tabii senin kendi fikrin ama ben yakışacaklarını düşünüyorum. Hikayedeki yerleri de önemli. Bakalım aralarındaki aşk ve statü nasıl şekillenecek.
Ben yakışacaklarını düşünmüyorum. Engin Akyürek'te haz etmediğim isimlerden zaten. Çok umutluydum bu diziden ama soğudum. Diziye ısınmam da senaryonun güçlü olması ve Tuba Büyüküstün'ün yer alacak olmasıydı...

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Cansu Dere ismi kesinleşmiş hayırlısı olsun Engin'in ön planda olduğu bir dizi olacakmış Tuba bu yüzden kabul etmemiş ilk bölümüne zamanım olursa bakarım :)
awww.bayanoloji.com_wp_content_uploads_2012_11_cansu_derenin_yeni_dizisi.jpg

Ekli dosyalar

• awww.bayanoloji.com_wp_content_uploads_2012_11_cansu_derenin_yeni_dizisi.jpg
    awww.bayanoloji.com_wp_content_uploads_2012_11_cansu_derenin_yeni_dizisi.jpg
    20.6 KB · Hit: 435

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Daha bir şey kesin değil ki, yapımcı açıklama bile yapmadı. Engin fanları diyor sadece..
Tuba'nın red ettiği çok güvenilir bir kaynaktan geldi bana Cansu Dere isminide güvenilir bir kaynak doğruladı
Twitter'da
@tokyoph0ne bu kişide yazmış