Kara Para Yalan Aşk'ın Yönetmeni Belli Oldu

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Tühh ya Tuba olmayacak mı ? :( Ama Cansu Dere'nin olması güzel. Umarım yönetmen başarılı olur. Kanalı Star Tv olacak bence

ihearyourvoice

Favori Üye
Reaksiyon puanı
203
Puanı
144
Cansu Dere'yle Engin Akyürek daha çok yakışıyor bence.
Konuya bağlı olarak izleyebilirim de Zerrin Tekindor için de izlenmez ki :bağır:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
nerde olursa olsun tutmayacak bence hiç şans vermiyorum

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kesinliği olmadığı için yeni konu başlığı açmak istemedim. Dizi ile ilgili en güncel başlık bu başlık olduğundan buraya ekliyorum;

"Canına kıyan nişanlısının bir cinayete kurban gitmiş olma ihtimalimi öğrenen polis Ömer, gerçeğe ulaşma arzusuyla yanar. Devletle bir anlaşma yapar. Kayıp elmasları bulacak karşılığında katilim kim olduğunu öğrenecektir. Babası Ahmet'i bir kazada kaybeden Elif, mükemmel babasının batmış bir karapara aklayan mafya olduğunu öğrenir. Şimdi hem ailesini geçindirmek hem de 200 milyon dolarlık elmas borcunu ödemek zorundadır.Üstelik kızkardeşi kötü adamların elindedir. Elmasları çalınan Tayyar kan dökme pahasına elmasları geri almaya kararlıdır. Sadece Tayyar değil elmasların varlığını öğrenen herkes göz kamaştırıcı pırıltının peşine düşer. Bu hikayede kimi pırıltının esiri olur,kimi aşkın,kimi gerçeğinin,kimi sırrının,kimi de hırsının".

Dizinin sinopsisi dolaşıyor ortalıkta. Ne kadar doğru bilemedim. Doğruluğunu teyit ettirebilecek arkadaşlar var mı forumda?
Bu hikayeyi sevmedim 200milyonu biri nasıl odesin))) hazalin dizisinde yine borç makul 500binlira)))

Bu hikayenin tutar tarafını görmedim. Birde cansu olursa unuturum bu diziyi. Ay yapım her sene bir dandik dizi çıkarma hakkını burdan kullanacak sanirim))) samanyolu al yazmalim Son 20dakika sanırım en Son bu

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tühh ya Tuba olmayacak mı ? :( Ama Cansu Dere'nin olması güzel. Umarım yönetmen başarılı olur. Kanalı Star Tv olacak bence
Star tv olmaz gibime geliyor.Zaten kıvanç tatlıtuğuda aldı şimdi boş günü yok kanalın bu dizi ya atv yada show da olur gibime geliyor.Eğer star alırsa ki ihtimal vermem o zaman ay yapımın yeni kanalı star olur gibime geliyor.

Star tv olmaz gibime geliyor.Zaten kıvanç tatlıtuğuda aldı şimdi boş günü yok kanalın bu dizi ya atv yada show da olur gibime geliyor.Eğer star alırsa ki ihtimal vermem o zaman ay yapımın yeni kanalı star olur gibime geliyor.
ayrıca ne zaman başlayacağı belli değil bu dizinin star tv de 2014 te hem fedai hem kıvanç medcezir acun zaten günü tamamlıyor.

Tubayı ben fedai dizisinde görmek isterim aslında muhteşem yüzyılda olsaydı iyiidi yada fatihten pek ümitli değilim ama tuba olsaydı gamze özçeliğin yerine fatihi soluksuz izlerdim inşallah fedai de olurda izleriz.pargalı ve tuba fena olur ya.

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tuba hata yapmış ama Belki Tomris'in projelerini daha sağlam bulmuştur o nedenle red etmiş omalı.:)

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Star'da olması zor gibi yer kalmadı çünkü. Atv ya da Show olur büyük ihtimalle ama umarım Atv olur.

Konu aksiyon gibi duruyor ama aldanmayın derim Sema&Eylem ikilisi duygusal bir şeyler katacaktır.

Cansu Dere olur umarım Engin Akyürek ile çok yakışacaklardır.

Bu dizide Tucel Kurtiz de olacak deniyordu :( Mekanı Cennet olsun büyük ustanın :(

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Cansu Dere kesinleşmiş. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun :) Engin ile yan yana düşününce müthiş uyumlu olurlar gibi geliyor ama bakalım...