Kara Para Aşk Genel Sohbet

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kesin gitmiştir umarım gittiğine değer şampiyonluk kutlamasıyla döner :)
Gittiyse tarihe tanıklık ediyor ilk defa kadınlara açık maçta şampiyonluk yaşıyor Fenerbahçe

Bir BJK'li olarak: Bugünlük ağlama anne. #AliİsmailKorkmazFenerbahceYıkılmaz

BmP2nHLIEAAI_0y.jpg

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
Nerden bilelim müneccimmiyiz.:) Burak Tamdoğan'ın aksanına ne diyorsun?
Tamam tamam söylüyorum. Tayyar'ın beslediği balıklar etçil hayvanlar, kestiklerinden aldığı parçaları yemlerine karıştırıp veriyor bu yüzden sıvı karıştırıp tüple test ediyor suyu :)

Burak Tamdoğan Hatay şivesiyle konuşuyor işte bence cuk diye oturtmuş Sema-Eylem.

Bir de kesin değil ama hastanede yatan 2.kişi Elvan anne. Nilü'nün çekimlerinin de flashback olduğu kesinleşti.

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Tamam tamam söylüyorum. Tayyar'ın beslediği balıklar etçil hayvanlar, kestiklerinden aldığı parçaları yemlerine karıştırıp veriyor bu yüzden sıvı karıştırıp tüple test ediyor suyu :)

Burak Tamdoğan Hatay şivesiyle konuşuyor işte bence cuk diye oturtmuş Sema-Eylem.

Bir de kesin değil ama hastanede yatan 2.kişi Elvan anne. Nilü'nün çekimlerinin de flashback olduğu kesinleşti.
Nilüfer bulunuyor bu bölüm flashback değil

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Pınar ile Taner elmasların peşindeler mi neler çeviriyor? Boşuna Tayyar'a katlanmayacağını düşünüyorum.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,190
Puanı
1,061
KARA PARA AŞK 8.BÖLÜM TÜYOLARI

Bu oyun değildi ki... gerçekti..."

Ömer ve Elif arasındaki adaya gidip gitmeme tartışması Elif istemese de Ömer’in galibiyetiyle sonuçlanıyor. ( Bana da o sahne Asi'yi hatırlattı...)
Bu Metin Nilüfer’i gerçekten seviyor mu yoksa bir oyunlar peşinde mi bende bilmiyorum vallahi..

METİN : Hayatından geçip giden bir adam olmak istemiyorum. Sen benim son aşkım olacaksın....
Ama artık yolun sonuna gelindi.
Fragmanda gördünüz zaten bir çatışma çıkıyor ve bir kişi vuruluyor kim dersiniz? Bu arada bir kişi vuruluyor iki kişi hastanede yatıyor çözün bakalım?

Pınar ve Taner’i hiç sevmemiştim zaten.. Bu bölüm bir şeyler karıştırdıklarına dair konuşmalarına şahit olacağız.
Hani Bahar, Elif aşık olunca nasıl davranır onu anlatıyordu ya işte bu bölüm o işaretleri izleyeceğiz.
ELİF : Tam dibe vurdum, bittim derken sen çıktın karşıma... hep elimden tuttun, ne zaman başım sıkışsa yanımda oldun.. gerçeksin... olduğun gibisin... benden çok farklısın ama bana iyi geldin...
ÖMER : Yoksa bir şeyler mi içtin... kendinde diil gibisin..

Bu bölümde Elif'in bir sürprizi var size.

DİZİNİNDİBİ SİTESİNDEN ALINTIDIR

@sürgünüm @Yakamoz-Asi @Çiğdem- @yakup09 @Arslan Bey @destere

Tüyolar iyiymiş. :A özellikle Asi'li kısmı merakla bekliyorum. :)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Bugün bir lisede çekim varmış.Sibel ve Metin'li sahneler çekilmiş
Sibel ve Metin'in ne gibi bir ilişkisi vardı acaba?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bugün bir lisede çekim varmış.Sibel ve Metin'li sahneler çekilmiş
Sibel ve Metin'in ne gibi bir ilişkisi vardı acaba?
O kadın ne saklıyor çok merak ediyorum. Umarım bundan sonraki süreçte Sibel olayına ağırlık verirler.

Kızı gece yarısı evden gitmiş. Ne iş yapıyor belli değil. Sahte kimlik var paralar çekiliyor yeniliyor.

Ama ömere anlatılmıyor . Üstüne birde Ömer azarlanıyor

Sonunda ne çıkacak bilemiyorum(b)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
O kadın ne saklıyor çok merak ediyorum. Umarım bundan sonraki süreçte Sibel olayına ağırlık verirler.

Kızı gece yarısı evden gitmiş. Ne iş yapıyor belli değil. Sahte kimlik var paralar çekiliyor yeniliyor.

Ama ömere anlatılmıyor . Üstüne birde Ömer azarlanıyor

Sonunda ne çıkacak bilemiyorum(b)
9.bölümde Metin'le olan bir sahnesi olacakmış.Nilüfer konusu çözüldü 9.bölüm itibari ile Sibel konusuna giriş yapılacak gibi bakalım neler çıkacak Sibel'den

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
9.bölümde Metin'le olan bir sahnesi olacakmış.Nilüfer konusu çözüldü 9.bölüm itibari ile Sibel konusuna giriş yapılacak gibi bakalım neler çıkacak Sibel'den
Ben hala Sibel kim o nu merek ediyorum.Şöyle olabilirmi?belki Sibel gayrı meşru bir ilişkiden dünyaya gelmiştir.Ahmet Denizer'de Fatma bacıya teklifte bulunmuştur belki.."sen benim kızımı büyüt bende sana bunun karşılığında hayatını vereyim." diye.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben hala Sibel kim o nu merek ediyorum.Şöyle olabilirmi?belki Sibel gayrı meşru bir ilişkiden dünyaya gelmiştir.Ahmet Denizer'de Fatma bacıya teklifte bulunmuştur belki.."sen benim kızımı büyüt bende sana bunun karşılığında hayatını vereyim." diye.:)
fragmanlar nerdeydi?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Yakinda Kara Para Aşk'ı birakacagim gibi konusu beni sarmadi pek izlerken sıkılıyorum.Bundan sonra
Salı:Seksenler
Çarşamba:Kaçak Salı gün ki izlemedigim bölüm bilgisayar yapilinca eski bölümlerine bakarim kacagin yetişmek icin yetişene kadar da zaten sezon biter

--FF Tapatalk--Sen Bizi Bulamazsın Biz Seni Buluruz !