Kara Para Aşk Genel Sohbet

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ekşi Sözlük'ten alıntı @Forumdash

atv reyting almasın diye youtube'tan izlediğim dizi. tayyip kanalını asla açmam evde.

nilüfer'in başına gelenleri doğru bulmasam da metin'le gayet ateşli bir çift oldukları dizidir. * metin haklı, keşke başka şartlar altında tanışmış olsalardı. yanlış zaman yanlış mekan... öpücük erken geldi sanki ama mert'i öğrenmesi metin'i ateşleyen faktör oldu. tayyar'ın oğlu olmasına rağmen mert gibi değerli değil tayyar'ın gözünde. hep bir mert'in gölgesinde yaşama durumu var. nilüfer'le vakit geçirdikçe ondan hoşlanmaya başladı. sonra gitti mert'le ilişkisini öğrendi. babayı kaptırırım ama nilüfer'i kaptırmam dedi en sonunda.

bu zerrin de nasıl bir anne çözemedim. kadın çok rahat. günler olmuş kızından haber alamıyorsun. herkes "bildiğimiz nilüfer işte" diye geçiştirip duruyor. kendi annemi düşünüyorum da bana günlerce ulaşamaz olursa ortalığı yıkardı herhalde. zerrin'den bu durumu sorgulamasını istiyorum. öyle geçiştirmek için söylenen laflara kanmasın artık. bir de elif'in telefonda italyanca konuştuğu sahneye altyazı konulmamış. niye? çünkü hepimiz süper italyanca biliyoruz, anlarız. yani tamam büyük ihtimalle bir arkadaşından para istedi ama konuşulanları tam olarak bilseydik fena olmazdı.

tuba büyüküstün'le ve engin akyürek birbirine çok yakışan bir çift oldular, bu konuda birçok insan aynı fikirde. fakat saygın soysal da kendini izletirken insanı büyülüyor. erkan can'a da ne desem az kalır. büyük oyuncu.

şimdi iki tane ricam olacak. biri senarist hanımlardan. lütfen elif ve ömer aşkını aceleye getirmeyin. ince ince işleyin bu aşkı. sanal ortamlarda "elif-ömer aşkı istiyoruz" diye şahlanan fanlar gördüm. onların gazına gelmeyin olur mu? bir diğer ricam da müzik konusunda olacak. bana çok yetersiz geliyor. bu konuda biraz daha çeşitlilik fena olmaz.
Harfi harfine katılıyorum ki yazan kişi de benle hem fikirmiş:)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
KARA PARA AŞK 7. BÖLÜM TÜYOLAR:

"Elif dedim be dedim. Kız ben sana ne dedim...
"

Ömer, Elif’i bu kumpastan kurtarmak için çareler arıyor. Sonunda hiç umulmadık biri suçu üzerine almayı kabul ediyor.
Beklenen aşk daha başlamadı ama bir başkası başlıyor bu bölüm…
NİLÜFER : Boş ver… Tuhaftı zaten… unutalım gitsin…
METİN : Asla…O kadar gerçekti ki unutmam mümkün diil...

Aşk başlıyor ama Metin, Nilüfer’i başka bir gerçeğe inandırmaya çalışıyor. Kısacası “Elif’in umrunda bile değilsin’ diyor. Nilüfer’in aklı hem aşkla hem de duydukları,gördükleriyle karışıyor.

Ömer, Elif’in o halde eve gitmesini istemiyor onu kendi evlerine götürüyor.
ÖMER: Vazgeçtiğin gün kaybederiz Elif. Birbirimizden güç alıcaz. Her şeyin üstesinden beraberce gelicez... Aynı senin dediğin gibi... İtiraf etmeliyim ki iyi bir yol arkadaşısın...
ELİF: Öğrenmişsin...

Bu arada Arda ve eşi cephesinde işler giderek karışıyor.Pelin, herşeyin ortasında kalıyor.
Elif ve Ömer yeni bir ipucu buluyorlar. Nilüfer’in yerine dair…
ELİF : Niye bakıyorsun... deli misin?
ÖMER : Kızınca, böyle yanakların sarkıyor.... Çok korkutucu oluyorsun... hiç biliyor muydun...

Ömer’in bu bölüm size bir sürprizi var.Ne olabilir dersiniz?

DİZİNİNDİBİNDEN ALINTIDIR

@Yakamoz-Asi @sürgünüm @Arslan Bey @Çiğdem- @Ahmad @Forumdash @yakup09

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
genelde diğer dizilerde tüyoların çoğu tutmuyorken bndakı tüyoda oyuncuların sözleirne kadar herşey var sahneler belki doğru olabilir ama sözleirn aynı olucağını sanmıyorum :-):-):-)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
genelde diğer dizilerde tüyoların çoğu tutmuyorken bndakı tüyoda oyuncuların sözleirne kadar herşey var sahneler belki doğru olabilir ama sözleirn aynı olucağını sanmıyorum :-):-):-)
Aynı olur çünkü o sitede paylaşılan tüm tüyolar repliğine kadar tutuyor :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İlk bölümü izledim. Nefis bir dizi. Ayrıntılı yorumum birazdan. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynı olur çünkü o sitede paylaşılan tüm tüyolar repliğine kadar tutuyor :)
aaa bilmiyorum o siteden hiç takip etmedim ama bu bölümde tutarsa eğer artık takibe alırım o siteyide teşekkürler paylaşım için çok hoşş bir bölüm geliyor metinin yumuşamasından gayet memnnum yakında ömerlere yardım etmeye bile başlar :bhr::bhr::bhr:

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
aaa bilmiyorum o siteden hiç takip etmedim ama bu bölümde tutarsa eğer artık takibe alırım o siteyide teşekkürler paylaşım için çok hoşş bir bölüm geliyor metinin yumuşamasından gayet memnnum yakında ömerlere yardım etmeye bile başlar :bhr::bhr::bhr:
Ben Asi döneminden beri takipteyim o siteyi her tüyoları çıkar :)
Bölüm güzel olacak bence de Ömer bu hafta Elif Dedim türküsünü söyleyecekmiş o sahneyi çok merak ettim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Asi döneminden beri takipteyim o siteyi her tüyoları çıkar :)
Bölüm güzel olacak bence de Ömer bu hafta Elif Dedim türküsünü söyleyecekmiş o sahneyi çok merak ettim :)
ahhhh elif dedim türküsünün kurtlar vadisinden çok unutulmaz anıları var haliyle bizlerde :love1:
engin beyde necati şaşmazın yarattığı güzel havayı yaratabilir bende merak şimdi o sahneyi:bhr:
ömerin elife yanakların sarkınca korkutucu oluyor sözüde komikmiş ama benimde yanaklar tombik gerçekten öylemi olyor yaa gidip bir bakayım aynada hahah :F

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
ahhhh elif dedim türküsünün kurtlar vadisinden çok unutulmaz anıları var haliyle bizlerde :love1:
engin beyde necati şaşmazın yarattığı güzel havayı yaratabilir bende merak şimdi o sahneyi:bhr:
ömerin elife yanakların sarkınca korkutucu oluyor sözüde komikmiş ama benimde yanaklar tombik gerçekten öylemi olyor yaa gidip bir bakayım aynada hahah :F
Engin kendi söyleyecek türküyü bence çok güzel bir sahne olacak bakalım Elif'in tepkisi bakışları nasıl olacak Ömer'e karşı :bhr:
Her bölüm birbirlerini sinir etmeden duramıyorlar seviyorum bu çiftin böyle tatlı sert atışmalarını :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Engin kendi söyleyecek türküyü bence çok güzel bir sahne olacak bakalım Elif'in tepkisi bakışları nasıl olacak Ömer'e karşı :bhr:
Her bölüm birbirlerini sinir etmeden duramıyorlar seviyorum bu çiftin böyle tatlı sert atışmalarını :D
bende buyüzden hemen sevgili olmalarını istemiyorıum ozaman bukadar tatlı gelmicekelr gözüme diye korkuyorum bu şekilde atışmaları daha güzel ilk sezon böyle gitmeli bence aşk braz bozabilir bunları :kiki::kiki:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İlk bölüm yorum konusu olmadığı için buraya yazayım. :)

Söylenecek bir şey yok. Ay Yapım + Sema - Eylem ikilisi yine döktürmüş. :)

İlk sahnesi yani çocukların parkenin altından çıktığı sahne daha başta duygusallaştırdı insanı. Çok güzel sahneydi.

Tuba'ya annelik yaramış. Hala çok güzel. O da büyüledi daha başlar başlamaz. Doğumgünü sahnesi güzeldi.

Engin'in performansı ve dedektifliği çok iyiydi. Nişanlısını arabada ölü bulduğu sahne çok acıklıydı. Morg sahneleri de aynı şekilde.

Yaprak Dökümündeki Cevriye hanım burda iyi rolde. Ama dizilerin vazgeçilmezi olan şirret gelin de var. :D

Ömer sırtından darbe yiyince çok şaşırdım, ev yanınca da üzüldüm. :(

Daha ilk bölümden kafada çok soru işareti bıraktı. Artık dizinin takipçisiyim. Bakalım diğer bölümlerde neler olacak. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Burgaz Adada çekimler yapılıyormuş :)
Bir kaç bölüm içinde bir Elif Ömer dans sahnesi bekliyorum. İçime doğdu.

Geçen bölümdeki yorumlarımdan birinde Elif her ağladığında Ömer istemsizce Elif'e sarılacak gibi bakıyor diyordum ki bu bölüm sarıldı, Elif Ömer'in omzunda ağladı. Dans sahnesi de yakında gelir.:)