Kara Para Aşk Genel Sohbet

Ne zamandan beri Engin'in kariyerini bu kadar düşünür oldun

Boş hayalllere kapılma bence Kurt Seyit düşük oranlarla (yurt dışı satışları sayesinde) devam ediyorsa KPA 3.sezona bile uzar
(YURT DIŞI SATIŞLARI EKİMDE BAŞLAYACAK VE ÇOK YOĞUN BİR TALEP VARMIŞ)

talep gerçeğe dönüşsün o zaman konuşuuruz şimdilik sadece iddaa
zaten dizi yunanistanda ilk 10 a bile giremiyor
)))

kss de kıvanç var gümüş üstüne aşk-ı memnu başrolü en çok izlenen 5 türk dizisinden 2sinin başrolü
zaten kss 40 bölüm olacak diye baştan anlaşılmış ay yapım baştan anlaştı mı reytingi 1-2 olsa da devam ettirir son ve 20 dakikada bunu gördük

kpa da sadece engin var fgsn başrolü
berenin dizisi intikam 230 bin ile en pahalı dizi olmuştu partneri enginin dizisi de en az 200 bin eder

Yunanistan reytingleri? Link pıliz? Çok abartıyorsun bence Tuba'nın da acayip bir kitlesi var yurtdışında.

Yunanistan reytingleri? Link pıliz? Çok abartıyorsun bence Tuba'nın da acayip bir kitlesi var yurtdışında.
http://www.ishow.gr/agb.asp

buradan takip et gerçi edemezsin kpa ilk 10 a giremiyor

ayrıa kitlesi asi ile doruğa çıktı gönülçelen ve 20 dk ise izlenmedi
20 dk 30 dizi yayınlayan mbc nin en az izlenen 3 dizisinden biri oldu geçen sene

20 dakika, İsveç'e İtalya'ya satıldı. Emmy'e aday adayı oldu. Bunlar başarıdır senin sevmemen dizinin başarısız olduğu anlamına gelmez. Sitede KPA'nın yayın günü gösterildiğine nereden emin olacağım peki? Twitter'dan gelen bilgiler ve fotoğraflar KPA'nın gayet iyi seyredildiğini gösteriyor çünkü.

Dizileri yurt dışına satan yetkili isim Kara Para Aşk'a yoğun bir talep olduğunu ekimde mipcom'da ilk etapta 40 ülkeye satışı gerçekleştirmek istediklerini söyledi.
Yunanistan'daki reyting sistemi farklıymış yaş guruplarına göre bir sıralama oluyormuş ve Kara Para Aşk çok iyi oranlar alıyormuş

Tuba Büyüküstün ismini istediğin kadar görmezden gel yine yetkili isimler TUBA BÜYÜKÜSTÜN isminin bir dizide olmasının satış garantisi ve önceliği olarak görüldüğünü söylüyorlar
Kurt Seyit'in 40 bölüm olacağını hiç duymadım hatta 3.sezona kadar gider haberleri bile çıkmıştı Son ve 20 Dakika dizilerinin ise en başından kaç bölüm olacağı açıklanmıştı

Onun için tek başarılı kişiler beren ve my oyuncuları zaten

Neyse gerçekler ortada neyse ki tek kişinin düşüncesi ile gerçekler değişmez

ilk gün seyredildi ilk 10 a girdi sonra görmedim

ayrıca isveçe satılması bir başarı ancakdiziye sadece prestij kattı çünkü diziyi 120-150 bin kiş ifalan izledi emmy de aday adayı olmadı aday adayının adayı oldu yani -kimse gelin sizi aday yapalım demedi szaten sonuçsuz kaldı o iş

benim için kriter prestijli ödüller ve izlenmektir 20 dk de ikisi de yoktu
neyse konu 20 dk değil kpa ya dönelim sonra yönetim siliyor konu dışı diye

kss yi cannes da 40 bölüm olacak diye pazarlamışlar haberi de çıktı

ayrıca tubanın ismnin yettiğ iyıllar 2011 de bitti

yunani.standa total reytingi ve 15-44 yaş reytingi ölçülüyor kpa totalde 20-21 15-44 te 14-15 share alıyor ki bu başarı değil fgsn geçen sene aynı kanalda aynı saatte total 35-40 15-44 yaşta 28-30 share alıyordu

bu arada gerçekler geçrçekten ortada
reytingler gerçeği söylüyor benim fikir beyan etmeme gerek yok

Son düzenleme:
http://blog.radikal.com.tr/medya-te...zilerimiz-bulasici-temasla-yayiliyorlar-57982 Son olarak 20 Dakika'ya bi' bakalım, buradaki röpörtajdan 20 Dakika satışlarının çok iyi gittiğine emin olabilirsin. Kara Para Aşk'ın daha şimdiden garanti 50 ülkesi var, buna da emin olabilirsin
Kara Para Aşk'ın bu işi bilenlerce çok beğenildiğini söyleyebiliriz ayrıca dizinin yükselme ihtimali %90 civarlarında. Eğer senin için tek başarı ödülse ve reytinglerse zaten bir fikiri sana kabul ettiremeyiz, çünkü bunlar sabit fikirli olduğunu gösterir.

Kurt Seyit'in o reytinglerle Türkiye'de fazla devam edemeyeceği ortaya çıkınca 40 bölüme düşürüp pazarlamaları çok normal
dizi başlamadan önce 40 bölüm dendi mi hayır hatta yazarı 3.sezon bile olabilir demişti
TUBA BÜYÜKÜSTÜN isminin satış garantisi taşıdığı açıklaması 2011 yılında değil 2014 yılında YETKİLİ kişi tarafından yapılmış bir açıklama

Yunanistan reytinglerini paylaşan kişiler reytinglerin ve diziye olan ilginin gayet iyi olduğunu paylaşıyorlar ve ben onlara inanırım bu sayfa reytingleri paylaşıyor https://twitter.com/tubagreece/with_replies

ödül benim fikrim değil sektörün fikri iyiyse sektör ödülü verir
reyting de benim fikrişm değil halkın fikri halk beğenirse izler

20 dakika satılıyor ama izlenmiyor ayrıca daha balkanların tamamına satılmadı
bir sezon sonra başlayan çalıkuşu bile 20 dk ye geçti

raportaj da ranininin fankafaları mutlu etmeyi sever o yüzden pek itimatım yok

yurtdışına satılma konusunda geçen sene cannesta çalıkuşu için 45 ülkeyele görüşülüyor dendi 30una satıldı kpa da da benzer bir durum olacak engin akyürek var diye ilgi yoğun olur 40-45 ülke görüşür kaçına satılır bilemem

yunanistanda karadayı ve muhteşem yüzyıl ilk 10a giriyor kpa giremiyor o yüzden başarılı diyemeyeceğim reytingleri günlük takip ediyorum
))

ayrıca dergileri başarı diye sunma o hatayı karadayıda yaptılar bir kere
yunansitanda türk dizilerinin dvd leri dağıtılıyor karadayının dvdlerini 2 dergi dağıtıyordu sürekli dergilerde kapaktı kpa da öyle
))))

2014 teki açıklamayı göremedik malesef

20 Dakika ABD filminden esinlenme olmasına rağmen İSVEÇ gibi bir ülkeye satıldı izlenmedi demişsin de İsveç'de dizilere çok yoğun bir ilgi yokmuş zaten burada önemli olan avrupa ülkelerine satışı gerçekleştirmek.Çalıkuşu ile 20 Dakika'da aynı tarzda işler değil ayrıca

ne var bunda son dizisi de satıldı isveçe
ayrıca isveçteki reytingleri bilmiyoruz kime ilgi var kime yok bilemem ben 20 dakika sayfasında gördüğüm reyitngi söyledim

avrupaya daha doğrusu gelişmiş olan avrupaya sadece bölüm sayısı az olan diziler satılabilir şu aşamada birkaç aya kss ve çalıkuşu da satılır bölüm sayıları az
almanyada fransada danirmarka da kimse 80 onlara göre 240 bölümlük dizileri alıp da yayınlamaz ortadoğu değil orası günlük dizi yayınlansın primetimeda

20 dakika ile çalıkuşu tabi ki bir değil 20 dakika farklı iş avrupai iş dendi sadece 3 avrupa ülkesine satıldı orada da peki izlenmedi ortadoğuda da izlenmedi türkiyede de izlenmedi bir dizi hiçkimseye hitap edemiyorsa büyütmenin alemi yok

neyse bnm bavul toplamam lazım yolculuk var size iyi günler

https://twitter.com/search?f=realtime&q=#DiamantiakaiErotas ratings&src=typd Buradaki linklerle senin attığın site uyuşmuyor
Hatta KPA'nın gayet Karadayı'yı geçtiğini görebilirsin
Neyse artık bitirelim şu konuyu nasıl olsa asla Tuba'nın başarısını kabullenmeyeceksin

Bu açıklama 2014 YILINA AİT

http://blog.radikal.com.tr/medya-te...zilerimiz-bulasici-temasla-yayiliyorlar-57982

Fan uydurması reytinglerdir bunlar derse hiç şaşırma

KPA'yı çekemeyenleri gelecek sezon göreceğiz. Dikmen'den korkumuz vardı yaz sezonunda balonu söndü.

Yeni sezonda bol maceralı bir KPA bizleri bekliyor [emoji2]

evet o da dogru)
Meryemin ismi yanilmiyorsamsa bu dizide gecmisti umarim bir seferki projede Enginle partner olur..
Diziyi Engin hayranlari genel olarak sevdi ama benimde takip ettigim bir -iki enginci dizi bitsin Engini yeni dizide gormek istiyorlarmis .Benim anlamadigim su daha 13 bolum yayinlandi ve cokta guzel bolumler izledik neden sikayetci o az kisimli Engin hayranlari?Ben Engini Omer karakterinede cok yakistirdim .FGSN severek izledigim diziydi ama Kerim Ilgaz orada cok pasivti sanki ama Omer tam aksine dolu bir karakter olmus

bnm attığım linkte kara para aşk yok çünkü benmki günlük ilk 10 u yayınlıyor kara apra aşk ilk 10 a giremiyor ki

dizide belirsizlik var polisiye mi aşk mı belli değil senaristler dengeyi sağlayamıyor o yüzden bir bölümde aldığın tat öteki bölümde gidiyor

kpa dan neboş da gitti ev hanımları da terk eder diziyi ben ümitli değilim

ayrıca klasik fankafa gazete yazarlarını takmıyoruz