Kara Para Aşk Genel Sohbet

Aç tavuk kendini dari ambarında görürmüş))). Tamam. Oldu reyting rekoru kırar my'yi. Bilem geçer)))
Ben öyle bişey mi söyledim en son yayınlanan 8.bölüme kadar tekrar edilmiş olur demek istedim dizi 2.sezonda zirveye yerleşecek inş.

Araplar 3.fragmandan resimler eklemeye devam ediyor

Ben 4'ten önce giremiyorum foruma,içim sızlayacak ama sen paylaşırsın
fragman sorumlusu sendin ama madem yoksun ben seve seve paylaşırım

Elbet benimde senin açıcak olduğun konulardan açtığım olacaktır.

KPA'nın tekrar bölümünü bekliyorum
oooff of şimdi bekle dur 3.fragmanı keşke bilebilseydim

Hacı hiç beğenip izlediğin dizi varmı allasen
Hepsini eleştiriyorsun hepsine muhalifsin ama Başbakan'a gelince çok yaşa Padişahım
Kara dayının ilk sezonunun yarisi,, ezelim ilk sezonu Çemberimde gül oya ikinci bahar canım ailemin ilk sezonu

Kara dayının ilk sezonunun yarisi,, ezelim ilk sezonu Çemberimde gül oya ikinci bahar canım ailemin ilk sezonu
İkinci Bahar'ı nerden bilicen sen? Yaşın yetmez.
Mübarek hiçbir diziyi tamamlayamamışsın.
Senaryo dersleri aldığın birisi varmı?

İkinci Bahar'ı nerden bilicen sen? Yaşın yetmez.
Mübarek hiçbir diziyi tamamlayamamışsın.
Senaryo dersleri aldığın birisi varmı?
Ikinci Bahari tekrarından izledim ve tamamini bitirdim çemberimde gül oyayi da tam izledim onu da tekrarından izledim. Bir sezonun üstünde dizi başka Bi şey oluyor ondan kopuyorum kara dayının başında böyle miydi.. Senaryo dersi aldığım biri var senin en sevdiğin senaristen hemi)))

aynen ha sen ha ben fark etmez zaten önemli olan kpa
Bende inan antici ve kötücülere bırakmamak için uğraşıyorum.Sen fragman yada yorum konusunu bana bırak de hemen bırakırım ben

Saydığın diziler en sevdiğim diziler zamanında hepsini tek tek izledim öyle diziler yapılmıyor artık biraz Canım Ailem birazda Aramızda Kalsın.Benim en sevdiğim senarist kimmiş merak ettim?Bahadır Özdener mi?

anaaaam kpa başlamış haberim yok çekirdekler hazır tekrar bile olsa kaçırmam

Madem o diziler gibi dizi yapılmıyor neden benim eleştirilerimi Elestiriyon)))).

En sevdiğim olmayabilir))). Sevdiğim dizilerin içindeki senaristten aldim bitti. ama kavgalı ayrıldık))). Kursta Onun da dizilerini eleştirince bozulmuş))). son mailinde bana tüm kızgınlığını döktü)))) fena giydirdi

O zaman ki diziler dizi değil mahalle sıcaklığı demli bir çayın tadı aynı zamanda...
Şimdi kötünün iyisini izliyoruz.

Çok verdiyse, vermesin mecburi mi tekrar vermek))). Bir de ilk dört bölümü vermiş niye tamamini kolaj yapmamışlar anlamadım)))
2 kolaj olacak bildiğim kadarıyla, ilk 4 bölüm dün son 4 bölümden oluşan kolajı da bugün yayınlanacaktı 23.20'de.

2 kolaj olacak bildiğim kadarıyla, ilk 4 bölüm dün son 4 bölümden oluşan kolajı da bugün yayınlanacaktı 23.20'de.
Anladım orayı canim))) ortada topu topu 8 bolum var neden bir bölüm halinde toplaysmışlar.. Üstelik 8 bolum denk gelmiş tam bir hikaye oluşturmuş

Anladım orayı canim))) ortada topu topu 8 bolum var neden bir bölüm halinde toplaysmışlar.. Üstelik 8 bolum denk gelmiş tam bir hikaye oluşturmuş
Ee 8 bölüm tek kolaj olur mu Beyazsoy?
Çok uzun olur, tek kolaj halinde olmaz 8 bölüm.

Ee 8 bölüm tek kolaj olur mu Beyazsoy?
Çok uzun olur, tek kolaj halinde olmaz 8 bölüm.
Koskoca deli yürek bir bölüm oluyor da 8 bolum neden kolaj olmasın zaten normal bolum 3 saat sürüyor.. 3 saate basi sonu belli filim tadında yaparlardı.. Hadi hikaye biter gibi olmasa son bölümde bölmelerini anlardim. Şimdi bölerek harca mışlar golu

tuvana kpa da da tüm herkesi yaksın bence sezon finalinde
yga da birkaç kişi ölmüştü kpa da tüm kadro ölsün seneye tuvana tek çıksın diziye şu ankinden daha fazla alır dizi
ilk başta @Çiğdem- in parlağı engin ölsün yangında:
nasıl fikir @destere ?

olmaz engin ölürse dii biter
senin tayyar amcan ölüsün bence hahaha

hepsi ölsün tuvana kalsa yeter zaten dizi 5.5 reyting aliyi tuvana tek çıksa da o reytingi alır
bende memnun değilim reytingten her hafta eleştiri yapıyorum ama muhteşem yüzyıl bitince değerlendiricem 2.sezonumuzla birlikte zirvede 8 reyting ortalamasıyla olucaz bence