Kara Para Aşk 9. Bölüm Yorumları

nulüfer erken bulundu bence sezon finalinde bulunsa daha iyi olurdu sanki bu bölüm durgun geçiyor çünkü dizinin konusu bitiyor gibi daha 2.sezonuda var nasıl ilerleticekler konuyu umarım bozulmaz dizi 🙂🙂
Ömer,Metine yardım ediyor farkında değil tabii bence hastaneden kaçar.:)

evet😱 asansörde guvenlik kayıt sistemide vardır😱
Kaçtıktan sonra yakalaması zor, Aynı zamanda bunlar bacanak oluyor.:)

atv bu reklam saçmalıkları yüzünden kurtlar vadisi ve kara para aşkın 2 reytingini yiyor bence 2 reyting az alıyor diziler bu yüzden 😵😵
Muhteşem Yüzyıl'la reklama girdi Ankara'nın Dikmeni şuan reytingleri topluyor.Yani yarın reytinglerde Ankara'nın Dikmeni Kara Para Aşk'ı geçecek.:( @Forumdash

Kaçtıktan sonra yakalaması zor, Aynı zamanda bunlar bacanak oluyor.:)

Muhteşem Yüzyıl'la reklama girdi Ankara'nın Dikmeni şuan reytingleri topluyor.Yani yarın reytinglerde Ankara'nın Dikmeni Kara Para Aşk'ı geçecek.:( @Forumdash
ayol normalde kara para aşk 7 reyting alması gerekiyor ama reklam uyarlaması yüzünden 5 reyting alıyoruz 2 reytingimizi kanal yiyor resmen 7 reygink alıcakken 5 alıyoruz aynı şekilde kurtlar vadisi 13 reyting alması gerekiyorken reklam yüzünden 11 alıyor atv 2 reytingi rahat gasp ediyor saçmalık yanı 😵😵😵

ayol normalde kara para aşk 7 reyting alması gerekiyor ama reklam uyarlaması yüzünden 5 reyting alıyoruz 2 reytingimizi kanal yiyor resmen 7 reygink alıcakken 5 alıyoruz aynı şekilde kurtlar vadisi 13 reyting alması gerekiyorken reklam yüzünden 11 alıyor atv 2 reytingi rahat gasp ediyor saçmalık yanı 😵😵😵
Benim gibi sakin bir adamı bile kızdırıyor Atv,herhafta Muhteşem Yüzyıl'la reklama girip ekrenı Ankara'nın Dikmenin'ne bırakmak ne demek? Aynısını Kurtlar Vadisi'nde Arkadaşım Hoşgeldin başladığında reklama girerek yapıyor.

Benim gibi sakin bir adamı bile kızdırıyor Atv,herhafta Muhteşem Yüzyıl'la reklama girip ekrenı Ankara'nın Dikmenin'ne bırakmak ne demek? Aynısını Kurtlar Vadisi'nde Arkadaşım Hoşgeldin başladığında reklama girerek yapıyor.
öyle oldu yüzünden abde arkadaşım hoşgeldin zirvede tamamlıyor ankaranın dikmenide totelde 2.sırada yer alıyor resmen kanal d kanalına yardımcı oluyor atv 🙂🙂

Arda ''Peki sen hiçbir şey hissetmiyor musun?'' deyince en azından Ömer ''bilmiyorum'' dedi. Neyse buna da şükür.