Kara Para Aşk 9. Bölüm Yorumları

Ömer oğlum dökül Arda'ya hadi

Anladım sağol.:)

@destere @Çiğdem- diziyi izlemiyormusunuz yorum yapmıyorsunuz da :)
@destere cevap vermekten fırsat olmuyor haliyle oda meşkul olmus oluyor haha :F
diziye gelirsek eğer nulüfer metini şikayet edicekmi ne yapıcak onu merak ediyorum ömer eliften rahatsız olmuş beni yanlısmı anlamıs cesaretmi vermişim diyor tahmin ettiğim gibi 🙂🙂

Ömer bayağı bayağı gram birşey hissetmemiş :( [HASHTAG]#KarsiliksizAsk[/HASHTAG] bu işte :D
Oha Arda yürek yemiş Ömer'e Pelin'e aşık olduğunu söyledi :D

@destere cevap vermekten fırsat olmuyor haliyle oda meşkul olmus oluyor haha :F
diziye gelirsek eğer nulüfer metini şikayet edicekmi ne yapıcak onu merak ediyorum ömer eliften rahatsız olmuş beni yanlısmı anlamıs cesaretmi vermişim diyor tahmin ettiğim gibi 🙂🙂
Aşk itirafları ardarda geliyor :)

Biz Ömer Arda'ya açılır dedik ama tam tersi oldu halbuki biz neler düşünmüştük :( :(

Elif aşkını nasıl da güzel anlatıyor. :bhr: Keşke Ömer de itiraf edebilse. :)

Bir tarafta mevcut esine ihanet eden diger tarafta ölmüş esine ihanet ederim diye düşünen adamin garip dertlesmesi :)

Gesendet von meinem GT-I9300

[HASHTAG]#KarsiliksizAsk[/HASHTAG] Elif kendi kendine hikayeler yazmış garibim kendi yazdığına kendi inanıyor :)

Ömer Elif'in onu minnet borcu yüzünden öptüğünü sanıyor keşke konuşsalar :(

Nilüfer'in Elif'e düşmanca bakışları tahammül edilecek gibi değil.. Böyle devam ederse Nilüfer'e karşı hiç hoş olmayan duygular beslemeye başlayacağım.

nulüfer erken bulundu bence sezon finalinde bulunsa daha iyi olurdu sanki bu bölüm durgun geçiyor çünkü dizinin konusu bitiyor gibi daha 2.sezonuda var nasıl ilerleticekler konuyu umarım bozulmaz dizi 🙂🙂