Kara Para Aşk İle İlgili O Haber Yalan Çıktı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
para benim cebimdenmi çıkıyor sanki iddalar doğru olsa bile bana ne :-):-)

zaten bu konunun haber değeride yok konu çöp :)) @xemrexxx burda kas postmuş yok post kasmış yada konu psotmuş bişey yapmış işte banane villaya günde kaç kuruş veriyorlar çokda umrumda:) yalı kimindir kimin değildir önemli değil ...

sonuçta tuba evmi bulamayacak ben evimi açayım tubaya sorunmu yani? benim evim tubanın evi sayılır gelsin yanıma açaydım kollarımı karşılayaydım yollarda :))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
zaten bu konunun haber değeride yok konu çöp :)) @xemrexxx burda kas postmuş yok post kasmış yada konu psotmuş bişey yapmış işte banane villaya günde kaç kuruş veriyorlar çokda umrumda:) yalı kimindir kimin değildir önemli değil ...

sonuçta tuba evmi bulamayacak ben evimi açayım tubaya sorunmu yani? benim evim tubanın evi sayılır gelsin yanıma açaydım kollarımı karşılayaydım yollarda :))
@Yakamoz-Asi den izin aldın mı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hahahah ayol emrenin evde matbası olduğunu bilmeyenmi kaldı kafasına göre yazıp çizip hava atıyo buralarda :kiki::kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahahah ayol emrenin evde matbası olduğunu bilmeyenmi kaldı kafasına göre yazıp çizip hava atıyo buralarda :kiki::kiki:

bazen iyi konularda açıyor kırk yılda birde olsa güzel konular açabiliyor yani hakkını yemeyelim :))

mesela şuralı konular nurbanulu konular berenli konular titrek aytenli konular :) bunlardan her gün 100 tane açabilir serbest :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bazen iyi konularda açıyor kırk yılda birde olsa güzel konular açabiliyor yani hakkını yemeyelim :))

mesela şuralı konular nurbanulu konular berenli konular titrek aytenli konular :) bunlardan her gün 100 tane açabilir serbest :)
hahah hepsini anladımda aytende ne buluyorsun ona bakacağına turguta bak daha iyi :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Günaydın'da bununla ilgili haber okumuştum isterseniz linkini paylaşabilirim,Feryal Gülman'ın kocası evin kira parasını nafakadan düşmek istiyormuş Feryal Hanım'da bu sebepden ötürü kira parasını saklamaya çalışıyormuş,yani ortada gizlenen bir durum var.yalanlama yok.:)

Kötücülük yapacağım diye ne çektin be @xemrexxx

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Günaydın'da bununla ilgili haber okumuştum isterseniz linkini paylaşabilirim,Feryal Gülman'ın kocası evin kira parasını nafakadan düşmek istiyormuş Feryal Hanım'da bu sebepden ötürü kira parasını saklamaya çalışıyormuş,yani ortada gizlenen bir durum var.yalanlama yok.:)

Emre'nin haberini okurken icimden böyle birsey gecmisti. Demek ki dogruymus :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Son düzenleme:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061

10 bin haberi yalan çıktı yalıya herhalde para veriyorlar:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
10 bin haberi yalan çıktı yalıya herhalde para veriyorlar:F
Yalan çıktığı yok.Haberi Günaydın yaptı okumasam kandıracaksın beni.yeni paylaştığın hiçbir şey yok.:)

Madem yalan çıktı kaç paraya kiraladılar onuda açıklasana?açıklayamazsın!:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
gerçeiğ iyansıtmamaktadır ne demek :)
Paylaştığım linki okusana,

Sana olayın iç yüzünü anlatayım Feryal Hanım ile kocasının boşanma davası olduğu için Feryal Hanım nafaka istiyor Kemal Bey'de yalının kirasını nafakadan düşmek istiyor.

Feryal Hanım da yalının kaça kiralandığını gizlemek peşinde,

Sen haberi yalanlıyorsunda gerçek rakam ne koy ortaya bilelim.:)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
Paylaştığım linki okusana,

Sana olayın iç yüzünü anlatayım Feryal Hanım ile kocasının boşanma davası olduğu için Feryal Hanım nafaka istiyor Kemal Bey'de yalının kirasını nafakadan düşmek istiyor.

Feryal Hanım yalının kaça kiralandığını gizlemek peşinde,

Sen haberi yalanlıyorsunda gerçek rakam ne koy ortaya bilelim.:)
haberi ben yapmadım olanı paylaştım :) kadının avukatı haberler gerçek değil diyor demek ki 10 bn haberi gerçek değil şu an için :) olana bakarım ben komplo teorilerine değil

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
haberi ben yapmadım olanı paylaştım :) kadının avukatı haberler gerçek değil diyor demek ki 10 bn haberi gerçek değil şu an için :) olana bakarım ben komplo teorilerine değil
Senin paylaştığın ve benim haberimde Günaydın'ın haberi bu dava hakkında Bülent Cankurt hergün haber yapıyor bende ordan okumuştum.

Bu dava tam bir rezillik okusan daha neler neler var birbirlerinden sürekli mal saklamlar falan.:) Neyse mahkeme sürecine az kaldı herşey mahkemede ortaya çıkacaktır.:)