Kara Para Aşk İle İlgili O Haber Yalan Çıktı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Kara Para Aşk dizisi çekimler için Feryal Gülman'ın yalısını kiralamıştı.Basında çekimler için günlük 10.000 lira ödendiği haberleri çıkmıştı.

Ancak bu haber yalan çıktı.Gülman'ın avukatı yaptığı açıklama ile yalı ile ile ilgili haberlere açıklık getirdi:
"Öncelikle belirtmeliyiz ki; müvekkilem Feryal Gülman ile Kemal Gülman arasındaki boşanma davası dosyası üzerinde, sayın mahkemece gizlilik kararı verilmiş olduğundan bu aşamada dosya detaylarına girmemiz hukuken mümkün olmamakla birlikte haberde bahsi geçen yalı boşanma davasına konu değildir. Bunun yanı sıra haberde belirtildiği şekilde söz konusu yalı için günlük 10.000 TL kira bedeli ödendiği bilgisi de gerçeği yansıtmamaktadır. Ayrıca haberde yazıldığı biçimde evde çok
değerli eşyalar bulunmamakta olup evdeki eşyaların listesi Müvekkilem ile Kemal Gülman arasındaki ilgili dosyaya halihazırda sunulmuştur."

@destere @Yakamoz-Asi @Forumdash @sürgünüm @*Dream* @Bully @sokak sanati @Fks14 @xBUGRAx @ABAY_06

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Ne kadar ödeniyorsa ödensin, pek birsey fark etmez. Yali güzel, bulundugu yerde harika. En azindan ilk bölümde gördügümüz kadariyla..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Önemli değil zaten yalı güzel gayet ne kadar para ödeniyomuş değerli eşyalarmış bunların önemi yok pek

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tayyar'ın evi daha güzel yaa :X Hele çati katı süperdi:eek: Tayyar reyiz'in evi kaça onu da araştir @xemrexxx :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Tayyar'ın evi daha güzel yaa :X Hele çati katı süperdi:eek: Tayyar reyiz'in evi kaça onu da araştir @xemrexxx :A
nereden bulayım lo :F neyse bir kere daha anladık ki bu fanlar çok tehlikeli canlı türleri :F Tuba 63 bin lira alıyor dediler yalan çıktı yalı haberi yalan çıktı kpa nın satılması başrollerden dediler yalan çıktı :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
para benim cebimdenmi çıkıyor sanki iddalar doğru olsa bile bana ne :-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
nereden bulayım lo :F neyse bir kere daha anladık ki bu fanlar çok tehlikeli canlı türleri :F Tuba 63 bin lira alıyor dediler yalan çıktı yalı haberi yalan çıktı kpa nın satılması başrollerden dediler yalan çıktı :F
Dur ben sana bi haber vereyim :A
Geçen gün KSS'nin sitesi rusça demiştim:X Sende dedin artık hepsi öyle diye:X Bak bugun haberini açtin:A Neyse şuraya gelecem. KPA'nın sitesi de arapça seçenek var.Araplara satildi bildiğim kadariyla acaba ingilizce olarak nerelere satilcak. KSS zaten PBS'de satilcak onu biliyoruz:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Dur ben sana bi haber vereyim :A
Geçen gün KSS'nin sitesi rusça demiştim:X Sende dedin artık hepsi öyle diye:X Bak bugun haberini açtin:A Neyse şuraya gelecem. KPA'nın sitesi de arapça seçenek var ingilizce.Araplara satildi bildiğim kadariyla acaba ingilizce olarak nerelere satilcak. KSS zaten PBS'de satilcak onu biliyoruz:A
bunlar bişi değil ki özel bir anlamı yok zaten çoğu dizide ing/türkçe seçeneği var :Fdiğerleri ekstradan :F ayrıca kss zaten satılacaktı artık satılması pek önemli değil önemli olan izlenmek:A