NOW Kanunsuz Topraklar - Dizi Yorumları

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Daha fragman geleceğini zannetmem ama işlerin yolunda gitmediği kesin. 6. veya 7. bölümde final haberi gelir.
en azından bir tane daha gelecek bence ama bende aynı düşüncedeyim bu dizi fazla gitmeyecek ya imkansız ya mahkum çarşambaya gelecek ya da yine bir gold fiyaskosu gelebilir(eğer fox akıllanmadıysa)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
en azından bir tane daha gelecek bence ama bende aynı düşüncedeyim bu dizi fazla gitmeyecek ya imkansız ya mahkum çarşambaya gelecek ya da yine bir gold fiyaskosu gelebilir(eğer fox akıllanmadıysa)
Mahkum ve İmkansız'ın bence günleri belli. Biri perşembe, diğeri cumaya gelir. Çarşamba'ya da Yaparsın Aşkım koyar kanal. :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Hayır hayır hayır biz cumaya geleceğiz demeye geliyordum aklım başına geldi. :A Sadakatsiz var o güne ikisi de gelemez ondan. :A
haklısın İmkansız de medyapım tarafından yapılıyor aynı günde koymaz en son ay yapım denedi 8.gün dizisi ile yayından kaldırıldı
Mahkum ve İmkansız'ın bence günleri belli. Biri perşembe, diğeri cumaya gelir. Çarşamba'ya da Yaparsın Aşkım koyar kanal. :A
Elkızı,EBG,AMİ bunlar ne olacak kanal her hafta bir dizi bitirecek gibi duruyor

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
haklısın İmkansız de medyapım tarafından yapılıyor aynı günde koymaz en son ay yapım denedi 8.gün dizisi ile yayından kaldırıldı

Elkızı,EBG,AMİ bunlar ne olacak kanal her hafta bir dizi bitirecek gibi duruyor
Biz cumaya gelicez AşkMİ yolcu olacak inş, ben buna inanıyorum yani. :A Bir de @cookies :A :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and baron