NOW Kanunsuz Topraklar - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
3uzz0sa.jpg

FOX'un tanıtımları ile büyük merak uyandıran dev prodüksiyonlu yeni dizisi 'Kanunsuz Topraklar' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu dizinin başrollerini; Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin paylaşıyor.

Merakla beklenen ve maden işçilerinin kurulu düzene isyanını anlatan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Kanunsuz Topraklar, yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de FOX'ta!

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyunculuklarıyla, çekim açılarıyla ve müzikleriyle harika bir iş olmuş. İlk bölümün 1 saatini izledim, kalanını internete bıraktım. Ama gelecek haftadan itibaren TV'den izlemeye devam ederim.

Yarın beklediğimden de iyi bir açılış yaparsa şaşırmam.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Yandım bittim kül ah Elif yaktı içimi yaktı Uğur güneş harika harikaa

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oyunculuklarıyla, çekim açılarıyla ve müzikleriyle harika bir iş olmuş. İlk bölümün 1 saatini izledim, kalanını internete bıraktım. Ama gelecek haftadan itibaren TV'den izlemeye devam ederim.

Yarın beklediğimden de iyi bir açılış yaparsa şaşırmam.
Bence bu dizi açılışı iyi yapar ama sonra düşer mi? Kurşun gibi olur gibime geliyor hep bana :A

• Beğendim
Reactions: baron

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yok çok engellemez birinci sırada kuruluş ikincide kanunsuz olacak bence
İkisi de dönem dizisi bir de Bir Zamanlar Kıbrıs da iyi başlayıp düşmüştü. Umarım yanılırım bayağı emek verilen proje ama bence yarın iyi başlayıp düşecek gibi geliyor bana sonra.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Ablam Araf'ı yok et.. :A

Valla tartışacak modda değilim ablam benim bir sıpa yiğenim var 11 yaşında ortaokula başladı 1 aydır etmediği kalmıyor 3 gündür yine ağlayıp duruyor o yüzden kafa bir milyon @Araf la atışamam şimdi :A
ama şunu demeden geçecem dün nerdeyse tüm izleyiciler olarak Uğurun performansını konuştuk harikaydı Araf dikkatli izlemedi demek ki

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Valla tartışacak modda değilim ablam benim bir sıpa yiğenim var 11 yaşında ortaokula başladı 1 aydır etmediği kalmıyor 3 gündür yine ağlayıp duruyor
Okul milletin psikolojisini bozmuş artık :A #EğitimYasaklansın insanlığı öğretmedikleri sürece öğretilen bilgilerin bir önemi yok bence :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica