Zey TV Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Zey TV 🍒)

Herşey olabilir dizi yarışma

Beklemeye devam desene
Kanalımda dizi yayınlamıyoruz. Hep eğlence
sadece @xdragxx e ayrıcalık yapmıştık kısa film falan vardı. O da kanalın ekran yüzü olduğu için torpili vardı

Resmîleştirelim işte.
Kimseye güvenmediğim için ve yeri geldiğinde kolayca şutlayıp tazmimat vs uğraşmamak için imzaları atmıyoruz

Bizde söz senettir ama bu işbirliği şimdilik 2022 bitimine kadar. Sonra kademe kademe uzatmaya gideriz

@Cervantes sana futbolda sıklıkla yapılan 29-30 yaş üstü oyuncu muamelesi çekti.1+1 opsiyonlu sözleşme.

https://www.trthaber.com/haber/spor/galatasaray-juan-mata-ile-11-yillik-sozlesme-707459.html

Reactions: Cervantes

Valla herşeye razıyım yeter ki olsun kanalda birşeyler

Reactions: Dosi and 12.Adam
O kısma @MEnes bakacaktı, kanalı kurduğumuz sene görev vermiştim. Bir kaç seneye olur diye tahmin ediyorum….
Oooo tembel teneke @MEnes e kaldıysa o iş yaş... verdiğinden bile haberi yoktur... ( hatırlıyormuş numarası yapar....) her şey benim kontrol altında der vb türev laflar sarfeder...

Reactions: Dosi and MEnes
O kısma @MEnes bakacaktı, kanalı kurduğumuz sene görev vermiştim. Bir kaç seneye olur diye tahmin ediyorum….

Oooo tembel teneke @MEnes e kaldıysa o iş yaş... verdiğinden bile haberi yoktur... ( hatırlıyormuş numarası yapar....) her şey benim kontrol altında der vb türev laflar sarfeder...
Iııı şey... Şimdi şöyle ki evet öyle söylemler olduğunu hatırlıyorum... Bazı programlar düzenleme ihtimalimiz olabilir gibi şeyler konuşulmuştu zamanında... Lakin biliyorsunuz ki ben MEnes olarak çok yoğun ve dolu bir takvime sahibim... Konsept çalışmalarını tamamlamak için öncelikle bu yoğunluktan kurtulmam gerekiyor... Bir kaç seneye olur tahmini doğru bir tahmin gibi şu aşamada...

Ne konsepti ?...

Reactions: MEnes
Bir kaç sene dediğin 15 sene vardır.

Reactions: MEnes and 12.Adam