YS Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Kanal Yenisu)

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi Yılbaşı Özel bölümünde ortalık yangın yeri gibi karışıyor virüsleri yaymak isteyen bir çete hastahanelere talip oluyor bütün hastahaneleri yıkıp hastahanesiz bir şehre çevirmek istanbulu hatta ardından bütün türkiyeyi adamın derdi her yere şato yapmak bazılarıda okulları yıkıp stad yapmak bir futbol takımı kurmak istiyormuş korona canavar futbol kulübü
Halkın Polisi 28 Aralık Pazartesi günü Yenisuda
@Dosi @Angelica @serhatt @Emre Ozansoy @The_Erinch @Gerekli24

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Halkın Polisi Yılbaşı Özel bölümünde ortalık yangın yeri gibi karışıyor virüsleri yaymak isteyen bir çete hastahanelere talip oluyor bütün hastahaneleri yıkıp hastahanesiz bir şehre çevirmek istanbulu hatta ardından bütün türkiyeyi adamın derdi her yere şato yapmak bazılarıda okulları yıkıp stad yapmak bir futbol takımı kurmak istiyormuş korona canavar futbol kulübü
Bekliyorum. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

Merakla bekliyorum :D

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ana caddeler
32.Bölüm fragmanı
7 yıl önce olan patlama sırasında üç polisi havaya uçurur ama kimse ölüp ölmedikleri belirsizdir
cinayet şubeden olan polislerdir bunlar isimleri murat nazlı ve şenol komiser ama o sırada bir kimsesizler çocuklar yurdunda çocukları kaçırır ve yurdu yakar eşgal yoktur hiç bir polis çözemez olayı aradan 7 yıl geçer
yeni bir ekip kurulması gerekir Selin başkomiser irem komiser ece komiser Ayşegül komiser bu ekip İstanbul spor şubenin özel ekibi Ana caddeler 2.Sezonuyla yakında Yenisuda @Dosi @Angelica @Gerekli24 @haluk792 @Doğan

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ana caddeler 32.Bölüm 2.Fragmanı
Ana caddelerde 7 yıl önce çözülemeyen olay yeni bir ekibin kurulması spor şube ve ekibi organize kaçakçılık şube başkomiseri Aylin ve ekibi çözemez dosyanın üstü kapatılır ekip nerdeyse basın ordadır gizli operasyonları deşifre oluyor Ana caddeler Yakında Yenisuda @Dosi @Angelica @Gerekli24 @Doğan @haluk792

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ana caddelerde yedi yıl sonra macera tekrardan başlıyor 11 mart perşembe günü yenisuda
Halkın Polisinde eskiden adalet için seçilen ekibin başı 2015 te ölüyor o amirin adı Arsan Amir ve ekibi kasırga şube ama başkomiser onların üstü olduğu için durdurabiliyordu gürcan başkomiser ve onun manevi babası sevgilisinin ailesini öldürmüş babasını sakatlamış kız bilmiyor birde 14 şubatta edindikleri düşman ekibin başına ne getirecek onlara çalışan baş savcı Aykut Halkın Polisi 15 Mart Pazartesi günü yenisuda @Dosi @xdragxx @Tolstoyevski @haluk792 @xdragxx @Gerekli24 @Doğan @S.G.A.T. @Angelica @Emre Ozansoy

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ana caddeler Bedran bana benim sevdiğimi kendi ellerimle öldürttün canı yanan sabretsin canı yakan yanacağı günü beklesin sende bekleyeceksin ölümü Ana caddeler 11 mart perşembe günü yenisuda @Dosi @Gerekli24 @Emre Ozansoy

• Beğendim
Reactions: Dosi