Kanal D'nin Yeni Dizisinden Bilgiler

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bir elin 5 parmağı da bir olacak diye bir kural yok :) tüm yapımları ab ya da total olan kanal var mı :) ayrıca fanlıkla alakası yok alışıcanız artık meryem e laf edenin damarına her daim basarım :X
Ben Kanal D'yi severim şuan en cok izlediğim İki Kanal var birisi Kanal D diğeri Show TV. Ama böyle abartılı Yorum'lara da sinir Ol'uyorum artık.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Tayanc Ayaydin icin ilk bölümüne bakarim. Sevdigim oyuncular arasindadir. Özellikle Sakarya Firat'ta gösterdigi performans harikaydi. Ask Kirmizi sinema filminde de fena degildi.

Dizinin yapimcisi MF Yapim olmasi süphelendiriyor tutma ihtimalini.

Baris Yös'ün yönettigi hic bir diziyi izlemedim sayilir. Ask-i Memnu'nun 2. yönetmeniymis ama ilk kez duyuyorum ismini.

Kanal D'de olacagi icin en iyi ihtimalle T 4 AB 5 alir :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kayıp'ın matematiği iyi ayarlanmış, bu her halinden belli. Kadro bence çok iddialiydi keza rejide öyle.. Sadece türk halkına işlemeyen enerjisi bu hale düşürdü kayıpı..
Vicdana bi 10 dk filan baktım, çok sıkıntılı bi aurası vardı, kısa metraj film gibi çekilmiş sanki.. Pek beni çekmedi içine. :)

işte 10 dakikayı uzatıp ilk bölümünü tam izlesen bence diziyi seveceksin..... ben seni kırmadım kayıpın iki bölümünü izledim sendende en azından ilk bölümünü izlemeni beklerdim:)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
işte 10 dakikayı uzatıp ilk bölümünü tam izlesen bence diziyi seveceksin..... ben seni kırmadım kayıpın iki bölümünü izledim sendende en azından ilk bölümünü izlemeni beklerdim:)
Destere vicdan azabı çektim, öyle bi konuştun ki. :) tamam senin hatrına ilk bölümüne bakıcam hafta sonu. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tayanc Ayaydin icin ilk bölümüne bakarim. Sevdigim oyuncular arasindadir. Özellikle Sakarya Firat'ta gösterdigi performans harikaydi. Ask Kirmizi sinema filminde de fena degildi.

Dizinin yapimcisi MF Yapim olmasi süphelendiriyor tutma ihtimalini.

Baris Yös'ün yönettigi hic bir diziyi izlemedim sayilir. Ask-i Memnu'nun 2. yönetmeniymis ama ilk kez duyuyorum ismini.

Kanal D'de olacagi icin en iyi ihtimalle T 4 AB 5 alir :D
Barış Yöş Adını Feriha Koydum'un da yönetmenliğini yapmıştı sanırsam. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Destere vicdan azabı çektim, öyle bi konuştun ki. :) tamam senin hatrına ilk bölümüne bakıcam hafta sonu. :)

tamam ..

tam izle ilk bölümü sonra karar ver, ama iş olsun diye açmayacaksın diziyi anlamak isteyeceksin niyet önemli:)

mesela ben diloşu her hafta gerimle izliyorum yüzde ellisini anlasam yetiyor... vicdan o tarz anlaşılacak bir dizi değil:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Karagül hangi günde olursa olsun dusecegi en fazla 6 reyting olur Kanal D almali bence Sali gununu kurtarsin :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
@denizz19 Karagül yoluna FOX'ta devam edecek. :)

Bu yeni dizi ise Kanal D için iyi olacaktır. Çünkü MF Yapım işi biliyor. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kanal d deki istaha hayranim hala bu beceriksizliklerine ramen dizi yayina sokuyorlar))) ha gayret kanal d ginese gireceksiniz)))

Lakin iki basrol oyuncusu super oyuncular iki biraz yakisikli guzel olsaydi bir numara olurlardi. Umarim medyapim batirmaz diyecegim ama kana d begendiyse diziyi simdiden Güler gecmis olsun)))

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi