Kanal D'nin Yeni Dizisinden Bilgiler

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tns'ye adepte olabilmesi için senaryosunun çok hareketli olması lazım. Ama kanal d faktörü var işin içinde, isterse yakut olsun yine tutmaz..

iyi yönetmen iyi senaryo ve iyi oyuncular yanyana geldiği müddetçe tns etkisi umrumuzda olmazda kanal D nin bu seneki dizilerinde bunlar pek yok

şu anda iki dizi var intikam ve vicdan... birazda merhamet diğerlerinde mutlaka bişeyler eksik..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Mesela.

Bence Karagül'ü transfer etsinler Kanal'ın TOTAL Grup'una İlaç gibi gelir hem de AB'si belli bir seviyeye sabitlenir. Dimi @EveN .
Gerek yok. :X

Ya da bana ne transfer etsinler ama Cuma olmasın. Çarşamba olsun. :X

Ben olsam yıllardır transfer etmeyen çizgimi bozmazdım. :)

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
aile dizisinden kasıt ne aile dizisi altında komedi dizisi dizisi mi yapsınlar aramızda kalsın gibi :) ailevi değerler kanal d dizilerinde de var zaten o ka uçuk olamaz hiçbir dizi aileden kopuk olamaz :)

farkl-kaliteli görünmeye çalışmıyor zaten öyle en azından diğer kanallar gibi başrole güzel kız-yakışıklı oğlan koyup reyting duasına çıkmıyor :)
Rating duasina cikmiyor madem niye her allahin gunu dizilerinin yerini degistiriyor :D Gunesi beklerkenden daha ala yakisikli cocuk guzel kiz temali dizi var mi :D farkli gorunmeye calismiyor madem niye medceziri reddetti senaryoyu begenmedim diyerek, baksana abudik gubudik yapimcilarla enteresan diziler cekiyolar elizi nedir mf nedir :D aile dizisinden kastim hani boyle butun ailenle birlikte ekran basina oturup yuzunde hafif tebessumle izledigin ama arada da hafiften icinin burkuldugu sicak samimi diziler vardir ya orn sevdaluk aramizda kalsin falan gibi

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
iyi yönetmen iyi senaryo ve iyi oyuncular yanyana geldiği müddetçe tns etkisi umrumuzda olmazda kanal D nin bu seneki dizilerinde bunlar pek yok

şu anda iki dizi var intikam ve vicdan... birazda merhamet diğerlerinde mutlaka bişeyler eksik..
Vicdanın oyuncu kadrosu fena sayılmaz ama senaryoyu yansıtma bakımında sorun var. :)
Dediğin gibi hep tek düze öyküler koydu bu sene kanal d, şöyle üzerinde 1-3 yıl düşünülmüş bi senaryo göremedim..

Kayıp hariç.:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,631
Puanı
1,061
Rating duasina cikmiyor madem niye her allahin gunu dizilerinin yerini degistiriyor :D Gunesi beklerkenden daha ala yakisikli cocuk guzel kiz temali dizi var mi :D farkli gorunmeye calismiyor madem niye medceziri reddetti senaryoyu begenmedim diyerek, baksana abudik gubudik yapimcilarla enteresan diziler cekiyolar elizi nedir mf nedir :D aile dizisinden kastim hani boyle butun ailenle birlikte ekran basina oturup yuzunde hafif tebessumle izledigin ama arada da hafiften icinin burkuldugu sicak samimi diziler vardir ya orn sevdaluk aramizda kalsin falan gibi
otur izle çalıkuşunu ,yalan dünyayı o zaman seks yok bişi yok aile hayatı da var :) bu dizinin daha konusu belli değil nereden anldın abudik gubudikliği :) ayrıca medceziri reddederek iyi yapmışişte daha az ergeniğini daha ucuza kendi yapıyor :)

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Yalan Dünya aile dizisi zaten. Kafa yormak konusunda ok derim. Yalan Dünya kafa yorulacak bir komedi olmasa zaten Akasya Durağından farkı olmazdı. :)
yalan dunya 1. Sezon biraz guzeldi simdi valla espriler mi cok ince bilmiyorum ama kafayi yoruyorum yoruyorum ama gulemyorum :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Vicdanın oyuncu kadrosu fena sayılmaz ama senaryoyu yansıtma bakımında sorun var. :)
Dediğin gibi hep tek düze öyküler koydu bu sene kanal d, şöyle üzerinde 1-3 yıl düşünülmüş bi senaryo göremedim..

Kayıp hariç.:)

kayıpta oyuncu eksikliği var:)
vicdanı izledinmi ?
çok sıradan basit bir konuyu aktarım şekilleri süper... hepsi doğal oynuyor, sırıtan yok aksiyon tavan yapmıyor ama en basit konuyu dahi seyirciyi sıkmadan aktarıyor karşıya..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
AB si yüksek olmayanı kanal D almıyor totoşları foxla show kapıyor:)
Arka Sokaklar , Akasya Durağı daha geçmişin de ki birçok Dizi. Hepsi TOTAL dizisi hem de Ağır TOTAL Dizi'leri Kanal D onu düşünse 4 , 5 Sezon ekranda tutmazdı Akasya Durağı'nı , Arka Sokaklar'ı vb. 7 , 8 Yıl'dır Reyting'leri takip ediyorum ben ezbere konuşmuyorum. :) .
Flash TV Tivibu'da yok izleyemem. :T
Ben hallederim o işi. :A .

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
otur izle çalıkuşunu ,yalan dünyayı o zaman seks yok bişi yok aile hayatı da var :) bu dizinin daha konusu belli değil nereden anldın abudik gubudikliği :) ayrıca medceziri reddederek iyi yapmışişte daha az ergeniğini daha ucuza kendi yapıyor :)
Abudik gubudik diye yapimcilara dedim :D medceziri herkes izliyor kizli erkekli tayyip baba kizmasin :D gbyi bitek ort. 16 yasinda ki kizlar izliyor :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,631
Puanı
1,061
Arka Sokaklar , Akasya Durağı daha geçmişin de ki birçok Dizi. Hepsi TOTAL dizisi hem de Ağır TOTAL Dizi'leri Kanal D onu düşünse 4 , 5 Sezon ekranda tutmazdı. 7 , 8 Yıl'dır Reyting'leri takip ediyorum ben ezbere konuşmuyorum. :) .

geçmişe mazi derler panpa bir zamanlar show en kaliteli kanaldı her işi ab idi 3 sene önce şimdi :X

Abudik gubudik diye yapimcilara dedim :D medceziri herkes izliyor kizli erkekli tayyip baba kizmasin :D gbyi bitek ort. 16 yasinda ki kizlar izliyor :D
nasıl ölçtün panpa onu :F medceziri tabi herkes izlicek ay yapım yapıyor adı var :F ayrıca senin aileler gb günü acun izliyor oturup :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Arka Sokaklar , Akasya Durağı daha geçmişin de ki birçok Dizi. Hepsi TOTAL dizisi hem de Ağır TOTAL Dizi'leri Kanal D onu düşünse 4 , 5 Sezon ekranda tutmazdı. 7 , 8 Yıl'dır Reyting'leri takip ediyorum ben ezbere konuşmuyorum. :) .

transfer etmez dedim, arka sokaklar bildim bileli kanal D de totoşu yüksek çıktı diye atacak halleri yok.. ayrıca akasya durağı bir çizgi film değerinde o yüzden çocuklara yönelik olarak düşün diziyi,
normalde kanal D genelde AB grubuna yönelik diziler yapmaya çalışır ..

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
kayıpta oyuncu eksikliği var:)
vicdanı izledinmi ?
çok sıradan basit bir konuyu aktarım şekilleri süper... hepsi doğal oynuyor, sırıtan yok aksiyon tavan yapmıyor ama en basit konuyu dahi seyirciyi sıkmadan aktarıyor karşıya..
Kayıp'ın matematiği iyi ayarlanmış, bu her halinden belli. Kadro bence çok iddialiydi keza rejide öyle.. Sadece türk halkına işlemeyen enerjisi bu hale düşürdü kayıpı..
Vicdana bi 10 dk filan baktım, çok sıkıntılı bi aurası vardı, kısa metraj film gibi çekilmiş sanki.. Pek beni çekmedi içine. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Lütfen benim gibi gb izleyen erkeklere saygısızlık etme.. Gb'nin de Medcezir'i daha çok gençler izlese de her kesimden ve her cinsiyetten kitleleri var..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
geçmişe mazi derler panpa bir zamanlar show en kaliteli kanaldı her işi ab idi 3 sene önce şimdi :X

nasıl ölçtün panpa onu :F medceziri tabi herkes izlicek ay yapım yapıyor adı var :F ayrıca senin aileler gb günü acun izliyor oturup :F
Show TV ile ne alaka her lafa atlayıp Fan'lık yapma Haluk gibi. :) . Destere TOTAL'i yüksek Dizi'ler Kanal D'de olmaz dedi ayrıca ne geçmişi Arka Sokaklar halen Yayın'da Akasya Durağı'nın da Tekrar Bölüm'leri Gündüz Yayın'da. Hadi yiyorsa bitirsin Kanal D Arka Sokaklar'ı madem TOTAL'i yüksek Dizi'leri bünyesinde tutmuyorsa destere'nin dediği gibi. :) .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,631
Puanı
1,061
Show TV ile ne alaka her lafa atlayıp Fan'lık yapma Haluk gibi. :) . Destere TOTAL'i yüksek Dizi'ler Kanal D'de olmaz dedi ayrıca ne geçmişi Arka Sokaklar halen yayında Akasya Durağı'nın da Tekrar Bölüm'leri. Hadi yiyorsa bitirsin Kanal D Arka Sokaklar'ı madem TOTAL'i yüksek Dizi'leri bünyesinde tutmuyorsa destere'nin dediği gibi. :) .
bir elin 5 parmağı da bir olacak diye bir kural yok :) tüm yapımları ab ya da total olan kanal var mı :) ayrıca fanlıkla alakası yok alışıcanız artık meryem e laf edenin damarına her daim basarım :X