slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Reyting neden düştü acaba bu kadar? Bölüm iyi değil miydi? Bu arada 2.85 reytingle AB'de ikinci olmuş, garip. @slhttnmtl @Angelica

Çok garip, aslında bölümün temposu falan da yerindeydi. Yani tabi bi geçen bölüm yoktu ama 1 reyting düşecek kadar değil.

Menajerimi Ara geçen hafta 1.20'yle AB'de ilk 10'a girdi, hatta 8. sıradan olması lazım, ondan hiç enteresan gelmiyor böyle şeyler. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok garip, aslında bölümün temposu falan da yerindeydi. Yani tabi bi geçen bölüm yoktu ama 1 reyting düşecek kadar değil.

Menajerimi Ara geçen hafta 1.20'yle AB'de ilk 10'a girdi, hatta 8. sıradan olması lazım, ondan hiç enteresan gelmiyor böyle şeyler. :A
Seranay gelince bari çok düşmese. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O tempoyu yükseltir iyi de olur da ben Vedia - İhsan olaylarını biraz daha açmalarını istiyorum. :A Garanti iyi yönde kıpırdanma yaşar. :A
Dün izlemedim bilmiyorum ama Vedia - İhsan olayından daha önemli Yaman olayı var. :bhr: Ferit ile kardeş çıksınlar. :Z

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İşte bu Vedia eskiden pavyonlarda çalışıyormuş sonra gitmiş İhsan slağı bunu almış, evlenmişler ama eltisi AZADE HANIM ilk zamanlar dünyayı dar etmiş, gram sevmemiş. :A

#AyFer :love1:
Bu Azade hanıma birinin haddini bildirmesi gerekiyor. Her şeye burnunu sokmuş, her şeye karşı çıkmış. Sevdiği şeyler de berbat. :A (Bkz. Hande)

• Harika