Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölümün YouTube'da Türkiye'ye açılmaması cidden saçmalık şu an. Hadi ikinci, üçüncü bölümü açmazsın ama ilk bölümü de kapatmazsın ya. Zaten reytingler beklenilenden düşük geldi, oradan izleyiciye çekmeye çalışmak varken bunlar ne yapıyor.

Yarın Cam Tavanlar (bırakmazsam eğer), perşembe Seksenler derken benim izlemem hafta sonuna kalacak gibi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm YouTube'a açık olmayınca daha yeni tekrardan izleyebiliyorum. Jeneriği çok sevdim. :bhr: Umarım bölüm de öyledir. :Z

Sağdıcı ve şahidi olduğun, çocukluğunu birlikte geçirdiğin birine mi ihanet ediyorsun Yaman, yuh sana cidden? :eek: Bir de çocuğuna senin adını koyacakmış...

Meğer kardeş bildiğin bir hain sığdırmışsın hayatına Ferit. :(

Ah be Ferit, haklısın bu kadar öfkelenmekte ama bırak be. Değmez cidden. Keşke öldürseydin orada. :( Damatlığını bile attı...

Azade'nin "Kezban" diye bağırışı. :F

Vedia'nın "eltim" deyişi... :bhr: Bu ikiliden güzel şeyler çıkar. :A

Volkan'dan daha çok küfür edeceğiz gibi Yaman'a. :( Çocukluk arkadaşının nişanlısı ile öpüştü, "rahatla bir tane daha vur" diyor.

Yaman ile Ferit'in karşılaştığı sahnenin çekimi çok iyi, arka planı baya sevdim.

Yaman bir de yüzsüz yüzsüz ben senden daha çok seviyorum diyor ya.

Ay bir de hiç bir şey olmamış gibi sesli mesaj atıyor Hande? :eek: Siz ne biçim insansınız ya.

Hangi geline ziynet alıyorsun Azade'cim? :A

Sinan karakterini başka biri oynayabilirdi sanki ya. Bu arada Sinan'ın "seni aramadan yapamaz" deyişi... :T Ah Ferit ah, kimlere güvendin bir bilsen..

Al işte Hande yüzüne oldu bu da. Dizi bile olsa köpeğe çarptığında, sokağa bırakıldığında üzüldüm ya. :T

Ayşe ve Ferit cidden çok iyi gözüküyor, Hande halt etmiş Ayşe'nin yanında. :bhr: :A

Azade'nin odaya birden dalışı ve Sinan ile Leman'ı görüşü. :A Çok iyi ya. :F

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne kadar tatlısınız ya AyFer. :bhr:

Beter ol Hande, her şeyin en kötüsünü hak ediyorsun!

Ferit'in Ayşe için paspas yapması... :bhr:

Tak beni koluna gidelim Antakya'ya desene Ayşe, o daha güzel olurdu. :A

Ne boş birisin Sinan? Saçma sapan dediğin şeyin ne olduğunu bir bilsen keşke.
Edit: Öğrendi, "yapmaz" diyor bir de. Ya bir git Sinan.

Leman'ı sevmeyen Azade Hande'yi öve öve bitiremiyordu...

Tamam, annesisin Azade de, bak karışmışsın ta ne zaman ve neler yaşattın oğluna...

Ferit ne güzel teklif yaptı işte Ayşe, gurur yapmanın sırası mı? :eek: Eninde sonunda kabul edeceksin de nasıl kabul edeceksin merak ediyorum. Ayrıca o teklifi almak için bekleyen kaç kişi var sen biliyor musun? :A

Çok seviyormuş Hande Ferit'i, hiç güleceğim yoktu. :A Ferit'in sürprizi karşısında ne yapacaksın çok merak ediyorum Akrep Hande. :A

Baha'ya bir şey oldu zannetmiştim, meğerse saldıran gitmiş. :eek: Ayşe'nin de suçu üstlenmeye çalışması... :A

45 dakikada bir reklam verilmez ya. Canıma tak etti, YouTube'dan açıp izliyorum. :A

Avans alırım derken kovuldun ya Ayşe... Ferit'in teklifini kabul etmene az kaldı. :(

Ayşe'nin şartlarına bak ya. :A Neyse, sonra o şartlarda kalkar ortadan. :A

Bu avukata hiç güvenim yok nedense, verilen paralar boşa gidecek gibi. Ya da Bahar çıkar, sonrasında Ayşe ile Ferit'in başına dert olur.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ayşe'nin çektikleri yeter, bari Azade çektirmese. :(

Şenay Gürler'in sahneleri ilk bölüme göre az. Ama diğer bölümlerde daha çok görürüz, zaten son sahneden sonra daha önemli bir karakter haline gelir.

Dizi için yapılan özel şarkı ve kullanılan İhtilal şarkısı çok iyiydi. :bhr: Böyle güzel şarkılı dizileri daha bir seviyorum. :A

Cidden çok iyi sahneydi. :A Halit'in yanında az durdu, ama baya bir şey öğrenmiş. :A

Son düzenleme: