Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E1qy1zIXsAcy1-t

ATV'nin tanıtımları ile merak uyandıran yeni dizisi 'Kalp Yarası' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban'ın oturduğu dizinin başrollerini; Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Mahir Günşiray ve Şenay Gürler paylaşıyor.

Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin öyküsün anlatacak dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Kalp Yarası, yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de ATV'de!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Akşamı merakla bekliyorum bu yaz merakla beklediğim iki dizi oldu biri Aşk Mantık İntikam biride Kalp Yarası bakalım neler olacak

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Dizinin tekrarını bir kez daha şimdi izliyorum ben çok beğendim diziyi oyunculuklar harikaydı bence ya

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Süreç Film uzun zaman sonra kedi olalı bir fare tuttu. Harika bir dizi olmuş.

Hande olayı yanlış anlaşılma gibi gözükse de yanlış anlaşılma falan değil. Ondan önce Yaman öpünce itip tokat atmıştı ama sonrakinde hiçbir şey yapmadı. Bu arada umarım ters köşe olmaz da Ferit ve Ayşe birbirlerine aşık olur.

Azade'den entrikalar çeviren birisini beklerdim ama önümüze son derece otoriter bir Azade çıktı. Ha ileride ne olacak bilemem ama Azade böyle de iyi olmuş. Şenay Gürler de harika oynamış.

Yağmur Tanrısevsin'den korkuyordum ama performansı iyiydi. Diğer başroller de karakterlerine oturmuş, bu arada dizide iyi ki İlhan Şen yok. Ondan asla güzel bir Yaman çıkmazdı.

Bu arada bol bol Vedia ve Azade atışması da bekliyoruz. :bhr:

Umarım dizi hak ettiğini alır. Bol bol tanıtımları da verildi zaten, harcanırsa çok üzülürüm.
------

Bu arada fragman da harika gözüküyor. Gelecek bölüm de çok iyi olacak. :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Süreç Film uzun zaman sonra kedi olalı bir fare tuttu. Harika bir dizi olmuş.

Hande olayı yanlış anlaşılma gibi gözükse de yanlış anlaşılma falan değil. Ondan önce Yaman öpünce itip tokat atmıştı ama sonrakinde hiçbir şey yapmadı. Bu arada umarım ters köşe olmaz da Ferit ve Ayşe birbirlerine aşık olur.

Azade'den entrikalar çeviren birisini beklerdim ama önümüze son derece otoriter bir Azade çıktı. Ha ileride ne olacak bilemem ama Azade böyle de iyi olmuş. Şenay Gürler de harika oynamış.

Yağmur Tanrısevsin'den korkuyordum ama performansı iyiydi. Diğer başroller de karakterlerine oturmuş, bu arada dizide iyi ki İlhan Şen yok. Ondan asla güzel bir Yaman çıkmazdı.

Bu arada bol bol Vedia ve Azade atışması da bekliyoruz. :bhr:

Umarım dizi hak ettiğini alır. Bol bol tanıtımları da verildi zaten, harcanırsa çok üzülürüm.
------

Bu arada fragman da harika gözüküyor. Gelecek bölüm de çok iyi olacak. :Z
İlhan Şen burdan da mı çıkıyordu :eek:

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl