NOW Kalbimdeki Deniz - Dizi Yorumları

Deniz hesabını sordu adama ama keşke başlangıçta da akıllı olsaydı bu kadar :A
Keşke :F Ben olsaydım kocamdan gizli milyon dolarlık hesaplarım kenarda köşede dünya kadar takım altınım pırlantalarım olurdu :F

Hülyanın arkasından ben entrika yapardım kocasını elinden alırdım :A

@denizz19 @mrt-06 o değilde ben denizin yerinde olsaydım şu anda da elinden alırdım hülyanın elinden kocasını veya doktorla evlenirdim o da mı olmadı Miratı elde ederdim :F

Keşke :F Ben olsaydım kocamdan gizli milyon dolarlık hesaplarım kenarda köşede dünya kadar takım altınım pırlantalarım olurdu :F

Hülyanın arkasından ben entrika yapardım kocasını elinden alırdım :A

@denizz19 @mrt-06 o değilde ben denizin yerinde olsaydım şu anda da elinden alırdım hülyanın elinden kocasını veya doktorla evlenirdim o da mı olmadı Miratı elde ederdim :F
Ayy Miratı elde et bize ne .ss

@mrt-06 bardak çekiyor Fiko :A

Hülya nasıl fena La :A

Fikriye pohu yedi :F

O nasıl bir sondu öyle @mrt-06 😱

Çok gerici bi sahneydi şahane yapmışlar sahneyi kesinlikle. Fikriye çok iyi oynamış. :X

Son düzenleme:
Ayy Miratı elde et bize ne .ss

@mrt-06 bardak çekiyor Fiko :A

Hülya nasıl fena La :A

Fikriye pohu yedi :F

O nasıl bir sondu öyle @mrt-06 😱

Çok gerici bi sahneydi şahane yapmışlar sahneyi kesinlikle. Fikriye çok iyi oynamış. :X
Fikriye değilde deniz pohu yedi manyak.Neden kendini dışarı atıyon sende içeri girsene sonra vay efenim ndn bıçaklandım 😱 :F

aaaa 1 dakika ayoll yüksek sosyete yokmuydu bu akşam senin bu dizide ne işi var bakalım
😵😵😵
5 hafta önce bu diziye özlesine başladım sonra bağımlılık yaptı çılgın bi dizi.Gerilimi yüksek bi dizi varken high societyi napıyım :A