Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kahraman-babam-jpg.102299

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Kahraman Babam' yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı dizinin başrollerini Görkem Sevindik, Nihal Deniz ,Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam paylaşıyor.

Hayat kurtaran itfaiyecilerin; mücadelelerini, birbirlerine ve mesleklerine olan bağlarını farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatacak dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz. İyi seyirler!

'Kahraman Babam' 14 Haziran Pazartesi 20.00'de Show TV'de başlıyor!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,837
Puanı
1,060
Beklenen gün geldi bakalım nasıl olacak :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masumiyet başlayana kadar 5 dakika bakayım dedim. İyi görünüyor prodüksiyon olarak. Şu araba sahnesi harikaydı. Bayağı uğraşılmış, emek verilmiş belli ki ama Allah aşkına sırf aksiyon yaratacaksınız diye o arabayı niye insana çektirdiniz? Halatları kendi araçlarınıza bağlayıp çekseydiniz ya rahatça. :D

Yine de ilk sahnenin aksiyonundan dolayı ilgimi çekti, farklı hikayesinden dolayı izlenmesini isterim.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,837
Puanı
1,060
Bu arada ilk sahnede kadını kurtarma sahnesine bayıldım zaman yoktu diye iki itfaiyeciye çektirme yapmışlar bence çok güzel olmuş
------

Masumiyet başlayana kadar 5 dakika bakayım dedim. İyi görünüyor prodüksiyon olarak. Şu araba sahnesi harikaydı. Bayağı uğraşılmış, emek verilmiş belli ki ama Allah aşkına sırf aksiyon yaratacaksınız diye o arabayı niye insana çektirdiniz? Halatları kendi araçlarınıza bağlayıp çekseydiniz ya rahatça. :D

Yine de ilk sahnenin aksiyonundan dolayı ilgimi çekti, farklı hikayesinden dolayı izlenmesini isterim.

Araba düşmek üzereydi zaman yoktu elbet akıllarına gelmiştir bence

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy