Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada ilk sahnede kadını kurtarma sahnesine bayıldım zaman yoktu diye iki itfaiyeciye çektirme yapmışlar bence çok güzel olmuş
------

Araba düşmek üzereydi zaman yoktu elbet akıllarına gelmiştir bence
Ya zamanla ne alakası var allah aşkına? Orada iki adama çektireceklerine bir arabanın arkasına bağlamak daha kolay bir çözüm. Aranayı çalıştırdığı gibi o araba da geri gelirdi. :D

Yine de güzel sahneydi, sadece çok slow-motion var. :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Ya zamanla ne alakası var allah aşkına? Orada iki adama çektireceklerine bir arabanın arkasına bağlamak daha kolay bir çözüm. Aranayı çalıştırdığı gibi o araba da geri gelirdi. :D

Yine de güzel sahneydi, sadece çok slow-motion var. :D

Zamanlamı ne alakası var Özgür yaa :A düşmek üzere olan bir araba var orda kurtarmak için zamanla yarışıyorlar ve düşmek üzere olan arabaya takamazsın herhangi bir hamlede içindekilerle beraber düşebilir sahneyi bir daha izlersen istersen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zamanlamı ne alakası var Özgür yaa :A düşmek üzere olan bir araba var orda kurtarmak için zamanla yarışıyorlar ve düşmek üzere olan arabaya takamazsın herhangi bir hamlede içindekilerle beraber düşebilir sahneyi bir daha izlersen istersen
Ben anlatamadım sanırım. Zaten düşmek üzere olan arabaya halat bağladılar ve insanlar kendisi çekiyor. Ben de orada kendi araçlarına bağlasalar daha zahmetsiz olur diyorum ki sadece böyle düşünen ben değilmişim sosyal medyada yorumlarda benim gibi düşünen başka insanlar da gördüm. Gerçek hayatta itfaiyede çalışanlar bile yazmış. Demek ki dediğim mantıklı, tekrar izlememe gerek yok.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Ben anlatamadım sanırım. Zaten düşmek üzere olan arabaya halat bağladılar ve insanlar kendisi çekiyor. Ben de orada kendi araçlarına bağlasalar daha zahmetsiz olur diyorum ki sadece böyle düşünen ben değilmişim sosyal medyada yorumlarda benim gibi düşünen başka insanlar da gördüm. Gerçek hayatta itfaiyede çalışanlar bile yazmış. Demek ki dediğim mantıklı, tekrar izlememe gerek yok.

Tamamda zamansızlıktan yapmamışlardır bence hemde heyecanlı sahne olsun diye düşündüler diye düşünüyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son yangın sahnesinde diğerleri alevleri söndürmek için neden Kumandan ile Uğur'un çıkmasını bekledi anlamadım. (b) Uğur'un maskesini çıkarıp çocuğa takması çok iyiydi.

Yangınların arkasından Yavuz bey çıkacak gibi. Evleri yaktırıp yerlerine başka bir şey yaptırıyor gibi duruyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm sonrası yayınlanan tekrar ile diziyi internete bırakmadan tamamladım. Genel hatlarıyla güzel bir dizi olmuş, beklediğimden iyi çıktı.

İlk olay çok iyi yazılmış ve çok iyi çekilmiş. Sahneyi baya sevdim, tempo düşmedi hiç. Sonrasında mahkeme sahnesiyle drama geçtiler. Cem ve Uğur daha çok karşı karşıya gelecek, olaylarda birbirine karşı çıkacaklar. Anakonda Zehra'dan korkulur vallahi, kızı ne yapmış ne etmiş kandırmış. Babasına eninde sonunda gidecek, ama baya bir olaylı geçecek süreç gibi.

Uğur ile Yonca'nın ilk karşılaşması iyiydi, ama sonu kötü bitti. :( Sonraki konuşmaları iyi geçti, bakalım aralarında ne zaman bir aşk olacak. :D

Ayşe ve Menekşe de iş çevirdiler, ama ellerinde kaldı. :D Gönül hanım ve Yavuz, Menekşe'yi yoracak gibi. Bu arada keşke Efekan Can itfaiyeci olsaydı, çok daha iyi olurdu.

Yonca yangınların sorumlusu ve Uğur'un eşinin hayatını kaybetmesine neden olan Yavuz'un kardeşi çıktı. :eek: Böyle bir şey beklemiyordum. Belki bu yüzden karakteri avukat yerine psikolog yapmış olabilirler.

Uğur da Nazım'dan bir şey öğrenirim umudu ile geldi, ama adam öldü. :(

Gelecek bölümü de izler, ona göre devam edip etmeyeceğime karar veririm. Yarın reyting listesinde bol şans. Farklı bir iş tutmasını istiyorum. :bhr:
------

Bölüm bittimi Show tv de ondandır belki
Tekrar bitiminden sonra verdiler abla fragmanı. :D Bende bir an vermeyecekler zannetim.

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Hikayeler gerçek hayattan alınma.Eskiden Aliye vardı çocuklarını göremeyen sonra Adam çocuğunu göremiyor.Farklı hikaye güzel bir dram
------

Bölüm sonrası yayınlanan tekrar ile diziyi internete bırakmadan tamamladım. Genel hatlarıyla güzel bir dizi olmuş, beklediğimden iyi çıktı.

İlk olay çok iyi yazılmış ve çok iyi çekilmiş. Sahneyi baya sevdim, tempo düşmedi hiç. Sonrasında mahkeme sahnesiyle drama geçtiler. Cem ve Uğur daha çok karşı karşıya gelecek, olaylarda birbirine karşı çıkacaklar. Anakonda Zehra'dan korkulur vallahi, kızı ne yapmış ne etmiş kandırmış. Babasına eninde sonunda gidecek, ama baya bir olaylı geçecek süreç gibi.

Uğur ile Yonca'nın ilk karşılaşması iyiydi, ama sonu kötü bitti. :( Sonraki konuşmaları iyi geçti, bakalım aralarında ne zaman bir aşk olacak. :D

Ayşe ve Menekşe de iş çevirdiler, ama ellerinde kaldı. :D Gönül hanım ve Yavuz, Menekşe'yi yoracak gibi. Bu arada keşke Efekan Can itfaiyeci olsaydı, çok daha iyi olurdu.

Yonca yangınların sorumlusu ve Uğur'un eşinin hayatını kaybetmesine neden olan Yavuz'un kardeşi çıktı. :eek: Böyle bir şey beklemiyordum. Belki bu yüzden karakteri avukat yerine psikolog yapmış olabilirler.

Gelecek bölümü de izler, ona göre devam edip etmeyeceğime karar veririm. Yarın reyting listesinde bol şans. Farklı bir iş tutmasını istiyorum. :bhr:
------

Tekrar bitiminden sonra verdiler abla fragmanı. :D Bende bir an vermeyecekler zannetim.
Bende

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060

------

Heh tam düşündüğüm için bölüm tekrarı olunca vermediler bitince verecekleri için :D
------

Sevdim sen?Heycanlıydı Hepde show yangın ateşli diziler çıkartıyor.Hep farklı işler Alev Alev ve Kırmızı Kamyon

Oo doğan izledinmi diziyi sen :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060

Uğur'un eşinin kaybetmesinin sorumlusu Yavuz çıkacaktır.Tekinsiz bir tip
@slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sevdim sen?Heycanlıydı Hepde show yangın ateşli diziler çıkartıyor.Hep farklı işler Alev Alev ve Kırmızı Kamyon
Bende sevdim. Heyecan ara ara düşse de güzel bir iş olmuş.

Alev Alev'de sadece bir kere yangın oldu, ama bunda her bölüm birden fazla olacak. :D

• Harika
Reactions: Doğan