fulbaibu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
14
izledim diziyi. ilk bölüm itibari ile fena sayılmazdı. Eğer hikaye ve kurguyu iyi sentezler, aksiyonu ve dramı dozunda verirlerse reytinglerde tutar diye düşünüyorum. Tabi bunun için 3-5 bölüm gerekli. O zaman her şey netleşir.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy Yorum yapacaktım ablam unutmuşum hemen yapıyorum

Diziyi beğendim oyunculuklar muhteşemdi Görkem şüpheli bir yangında eşini kaybetmiş kızını almaya çalışan gözü kara cesaretli bir itifaiyeci olan Uğuru çok güzel canlandırmış Suavi Doğan demişti tam Görkemlik karakter diye gerçekten öyle Uğur tam Görkemlik karakterdi bayıldım ona Nilayda çok iyiydi kısaca tüm oyuncular iyiydi..
ne baştan başlarsam ilk sahnede ki kurtarma sahnesi bence harikaydı bayağı bi emekle çekilen bir sahne olmuş ekibi tebrikler ederim diğer yandan Uğura gelirsem
Uğur eşinin suçlu olmamasına rağmen kardeşi Cem ve ailesi tarafından suçlanıyor önce kızını kurtarmış eşini de kurtarmak istemiş ama içeri sokmamışlar Uğurun hiç bir suçu yokken aile suçluyor ve kızını vermiyorlar Uğuru sadece aile değil Amiride zorluyor kendi oğlunu sırf cesaretli canını tehlikeye atıyor diye Uğurun değil Cem in yanına verdi çok irrite edici bir sahneydi
Ömrümün acilen yenge Zehra'dan uzaklaştırılması gerek yanlış anlamadıysam Zehra'nın çocuğu olmuyor ve Ömrümü kendi kızı gibi görüyor bu sebepten olsa gerek Uğura karşı Ömrümü dolduruyor korkutuyor umarım bu durumu Yonca fark eder ve Ömrümü o aileden uzaklaştırır Yavuzun işini ne yapmaya çalıştığını anlayamadım bir türlü ailesine karşı sert bir adam yangınları çıkaran da o bakalım haftaya neler olacak

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin tekrarları bu hafta içi ekranda olacak, izlemek isteyenler için bırakayım gün ve saatleri:
  • Bu gece: 00.15
  • Çarşamba: 01.30
  • Cuma: 02.15
  • Pazar: 16.00 ve 00.45

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kırmızı Kamyon olarak yayına başlayan dizinin ilk bölüm tekrarını Kahraman Babam olarak vermek garip, ayrıca dizinin tanıtımları yeni dizi diye yapıldı ama tekrarları veriliyor...

Pazar 16.00'yı bu hafta Cam Tavanlar'a ayırmaları lazımdı, bu hafta aşırı saçma stratejiler uyguluyorlar.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bir kısmını izledim, biraz fazla uzun tutulmuş gibi geldi. Bu arada hiç disslike olmaması şaşırtıcı. :A