NOW Kadın - Dizi Yorumları

Senin deli gibi Kadın dizini takip ettiğini bilmiyordum :A yorumlaşırız o zaman :A

Fazla merak iyi değildir ya :A bu lezbiyenlerin kadınlara yürüdüğünü, travestilerinde erkeklere hiştt naber yakışıklım demelerini kayıt aldım :F
Ben başladiği günden beridir izliyorum :X Buralar dudluk oldugu için pek aktif değilim. Yorumlaşiriz diyoruz ama o gün kimsenin esamesi yok forumda:X

Iyyy hatırlatma bile boyu 2 metreye yakın bir erkek peruğunu da yeni takmıştı gördüm :A geldi yanağımı sıktı ohaa diye bağırdım :A
Güzel çocuk benim olsun diye düşünmüştür, haksız mı :A:A
Sen öyle dedikten sonra ne yaptı :A
Enis'cim belalın oldum demiştir bence :A

Ben başladiği günden beridir izliyorum :X Buralar dudluk oldugu için pek aktif değilim. Yorumlaşiriz diyoruz ama o gün kimsenin esamesi yok forumda:X
Yayından 1 gün sonra düşüyor benim ekranıma :A :A Çarşamba gelirim yorumlaşmaya :A

Güzel çocuk benim olsun diye düşünmüştür, haksız mı :A:A
Sen öyle dedikten sonra ne yaptı :A
Enis'cim belalın oldum demiştir bence :A
Ohaa deyince ben birden hırkasını önüne çekiştirdi g*tünü sallaya sallaya gitti :F :F

Çocuklar dağıldı. :T Nisan'da maalesef Şirin geni var o tepki neydi. :A

Gidip Şirin'in odasında saldırması lazımdı Bahar'ın böyle gidemez sessizce. :(

Allah aşkına Sarp'in ne heycanı var da bölüm sonu orda bitiyor? Nisa, Bahar'a saldıracaği zaman bitmeliydi. :T: Sarp'in kesin ikizi var. Geldiği yer ne saray apartmanına benziyor ne de Enver Terzi'nin kapısına :A

Çocuklar dağıldı. :T Nisan'da maalesef Şirin geni var o tepki neydi. :A

Gidip Şirin'in odasında saldırması lazımdı Bahar'ın böyle gidemez sessizce. :(
Gözleri devirdiği an dedim geleceğin Şirin kızı :A

İnanmıyorum. Kadın uzun bi aradan sonra TT olmuş :Z Yarın kaç alır acaba @xBUGRAx @kerem @gözlemci