ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu dizi 3 sezonda devam etse keyifle izlerim

Haluk Bilginer baska dizi ile anlasmasaydi belkide cikmazdi birde reytingler pek tatmin etmemis onu sanirim bu yuzden ayrilmis olabilir.Umarim bir yeni oyuncu gelir.Haluk Bilginer gibi kaliteli oyuncu olsun
bende cnm 3 yıl olsa izlerim kesinlikle hiç sıkılmadan izlediğim bir dizi karadayı ve kara apra aşktan daha çok zevk alıyorum ben bu diziyi izlerken hiç sıkılmıyorum çünkü :love1::love1:
ama bu yıl kesin biticek gibi görünüyor malesef :T

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
bende cnm 3 yıl olsa izlerim kesinlikle hiç sıkılmadan izlediğim bir dizi karadayı ve kara apra aşktan daha çok zevk alıyorum ben bu diziyi izlerken hiç sıkılmıyorum çünkü :love1::love1:
ama bu yıl kesin biticek gibi görünüyor malesef :T
Reytingler biraz yukselse belkide bitmez cunku bu sezon sonu atvnin 2 dizisi bitiyor .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Reytingler biraz yukselse belkide bitmez cunku bu sezon sonu atvnin 2 dizisi bitiyor .
sadece kertenkele kalıcak ellerinde oyüzden kaçağı 1 sezon daha tutabilir atv aslında
ayyy 4 reyting ortalamaya sezon boyunca devame dersek eğerbir şanşımız var bence cnm çünkü kertenkele dısında dizi kalmıcak seney atv elinde :-):-):-)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
En son 40. bölümü izlemiştim. Cumartesi günü canım sıkıldı, bir başladım 41. bölümden, bütün bölümleri iki günde bitirdim. Son bölümü yarım saat kadar önce bitirdim. Daha öncede böyle geri dönüşler yapmıştım, dizi uzun süresine rağmen hiç sıkmıyor.

Kel Sait öldü, Fatih ekipten ayrıldı, Ustura Faysal öldü, Ertan'la Serhat karşılaştı ve iyice derinleşti. Tülay kendini aştı ve aşmaya da devam ediyor. Serhat ile Merve evlendi. Serhat, Dadaylı ve Doktor, her bölüm kırdı geçirdi. İşin içinde mizahta vardı. Türlü türlü şeyler oldu. Her bölüm hareketliydi ve hareketlilik durdurak bilmedi. Gelecek bölümler içinde hareketlilik sinyali aldım. Bölümler iyiydi. Çoğunu sosyal medyada görmüştüm ya da tahmin ediyordum.

Ertan'a ayrı bir parantez. Her geçen bölüm, özellikle de Tülay'lı sahneleri ile renk katıyor. Ses tonu olsun, jest ve mimikleri olsun, kuşkusuz dizinin en iyi kötü karakteri. Özellikle şu 48. bölümdeki dayak yeme sahnesi. Dayak ile stresi atıyor. Burak'lı sahneler de iyiydi. Fazlalık gibi duruyor ama arada kendini iyi gösterdi.

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bence boşuna uğraşma, eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir. O çıktığın böcek yuvasını unutma. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
ahaha dadaylı ya :F

doktorda kavga yapmasını ögrendi. :A

Son düzenleme: