ATV Kaçak - Dizi Yorumları

nerde bitti ben reklamdan sonra maçı açtım
sana bişey söylim mi o 2 karakter serhatlardan da ertandan da bin kat daha heycan veriyor
çok iyi yapmışlar helal
Kel Sait, Burak'ın kafaasına sıkıyordu, orada kaldı. Sonradan vazgeçecek ve en başına döneceğiz. Ne anladım bu işten.

Kel Sait, Burak'ın kafaasına sıkıyordu, orada kaldı. Sonradan vazgeçecek ve en başına döneceğiz. Ne anladım bu işten.
ikisi de diziye büyük heycan katıyor kel sait ve burak bölümü onlar götürdü bugün
sıkmaz ya burak iyi

ikisi de diziye büyük heycan katıyor kel sait ve burak bölümü onlar götürdü bugün
sıkmaz ya burak iyi
Sıktığından demedim, sonuç yok ki. Diğer türlü Kel Sait'e ya da Burak'a laf ettiğim yok. Her ikisi de hayatlarını kaybetmiş birer insan. Kel Sait'in çekiçle iş bitirmesi çok iyi. Burak'ın korktuğunda ve sinirlendiğinde girdiği hâller çok komik oluyor.

erolun ertana söylediği sözler haftanın sahnesi bence
sen annesinden kendi çocuğunun canını almasını istiyorsun
bu en soğukkanlı cinayetin olucak sözleri evli olupta karısına zorla kurtaj yaptıran kocalara inat
otür yerlerde duvarda asılı olmalı bence çok doğru sözler ne yazıkkı ülkemizde evli olduğu halde kurtaj yapmak zorunda kadınalr kalıyor sırf kocaları istemiyor diye bu yönden gerekli yerlere dizi ekibi göndermesini çok doğru şekilde yapmıştır bence

o konuda haklısın her 10 dakkada bir kafasına doğrultuyo ama sıkmayacak işte

Ben bilmiyordum sahsen

Ben bilmiyordum sahsen
senaryo bunu gösteriyor topcuoğlunun karısıyla ilişkisi varmıs faysalın oyüzden mahsene kapatmış ben mervenin babası olduğu için öldürmedi diye düşünüyorum oyüzden mahsenden çıkardı bence faysalı ayrıca yeni katılan kızıda fizik olarak merveye benzetmişler yüz hatları aynı gibi kardeşler büyük ihtimalle 🙂🙂

Aynen karistiriyorum ikisini

Yıllarca baba diye bir katili sevmişim. O günden sonra ondan nefret ettim… #kaçak

Bir anneden, bebeğinin yaşamına son vermesini istiyorsun. Bu, işlediğin en soğuk kanlı cinayet! #kaçak

Sana söz kızımızı bulacağım... #kaçak

Kaçak 37. Bölüm Fragmanı

Kaçak 37. Bölüm Özeti

Bu akşam, 20.00'de, atv'de!

özet bitmek üzere bakalım serhat ertanı görebilicekmi bu bölümde 🙂🙂🙂

Allahim ya gulme krizine girdim
Hala guluyom karnima agrilar girdi daha ne kadar devam edecek diye bekledim yaklasik 15 dk falan sürdü superdi ya

Nitrous Oxide, sadece orada değil, bende de etkili oldu. Bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. Kahkaha atıp durdum.