ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Süper olmuş Haluk Bilginer :D

Haluk Bilginer yürür gider , Ertan olmezse reytingler daha da artar.Kaldı ki ölmeyecek.:)
ben sahsen bugun dusuk reyting bekliyorum mac nedeniyle ama seneye İnsallah yeniden 8-10 reyting arasi gidip gelecegini dusunuyorum

Kurtlukta Düşeni Yemek Kanundur !
Ölüler İyi Bilir Yaşamak Güzeldir !

Dadaylı güldürdü yine; Ertan için O şimdi şeytanla zebanilerle muhabbet ediyordur,dedi.:)

Ertan'ın öleceğini düşünmüyorum. Sadece öldü süsü verdiler. Erol'un cezanede duygusal olmaması, soğukkanlı olması, bunun göstergesi. Her şey tamamen düzmeceydi. Ölü süsü verip, öyle ilerleyecek. Serhat'ın sevdiği Nurgül'ü de öldürecek.

Haluk Bilginer'in canlandırdığı karakter tam anlamıyla kapalı kutu olduğuna göre, karakterden acımasız biri de çıkabilir. Topçuoğlu, Serhat'ın peşine düşürür ve oradan Nurgül'ün işini bitirir. Karakterine bağlı tabi. Çok acımasız bir karakterse, böyle bir şey çıkabilir. :)

Topçuoğlu, Faysal'ı ölmek için çağırmış ve resmen Topçuoğlu devri kapandı!

Vahi, Merve'yi böyle kışkırtıyor ve para almaya çalışıyor. Merve, Serhat'a gidecek. Vahi, Serhat'ın evine basacak ve Nurgül'ü de öldürecek. En fazla böyle olacak sanırım. Topçuoğlu yok, Ertan yok, Faysal desen, olayla bir ilgisi yok. Böyle olacak sanırım.