ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Şikayet sosyal medyadan senarist ve yönetmene geldi.
Öyle nereye kadar devam edecekti?
şahin göze bir oyuncu bulana kadar devam edicekti işte eninde sonunda bir yeni oyuncu bulunucak sonucta o yazan ergen gruplarını bir elime geçirirsem

Ertan'lı sahnelere bayılıyorum sen niye sevemedin bu adamı?
benim en sevdiğim oyuncuydu ama nurgule aşık diye seviyorduk biz ertanı aşıktıda senaristler senaryoyu değiştirip salak yerine koydular bizi o bölümden sonra ryting düşmeye basladı zaten
🙂🙂

benim en sevdiğim oyuncuydu ama nurgule aşık diye seviyorduk biz ertanı aşıktıda senaristler senaryoyu değiştirip salak yerine koydular bizi o bölümden sonra ryting düşmeye basladı zaten
🙂🙂
ismet Ali'nin Oğlu Burak Vuruldu
ismet Ali Bici Nihat'tan intikam Alabilirmi Acaba

İzlediğim en berbat bölüm,hikaye değiştikten sonra iyice saçma bir hal aldı dizi
senaryo değişiminden kaynaklandı ama ne olursa olsun bölümler hep heyecanlı ilerliyor bence bu akşamkı bölümüde sevdim ben durgunluk yok 🙂🙂

hakikaten ya Sahingöz nerelerde kim oldugu nezaman belli olacak!
kısada olsa duyduk sesini çok şükür
eninde sonunda bir oyuncuyla anlaşırlar diye düşünüyorum iyi bir oyuncuyla anlaşırsalar eğer serhattan bile daha fazla sevilebilir 🙂

kısada olsa duyduk sesini çok şükür
eninde sonunda bir oyuncuyla anlaşırlar diye düşünüyorum iyi bir oyuncuyla anlaşırsalar eğer serhattan bile daha fazla sevilebilir 🙂
O kadar da değil Gürkan Uygun'un yerini kimse tutamaz bu dizide

Tv'de 3 K vazgeçilmez Kurtlar Vadisi,Karadayı ve Kaçak