Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

Tercihim Yalı Çapkını olduğu için bu diziyi izlemiyordum. Giray geldikten sonra youtube ve tekrarlardan baktım biraz, Fatih’in kudurmasını görmek keyifliydi :A Sezon finali de harikaydı, diğer dizilerin sezon finalleri çok sönüktü, Kızılcık Şerbeti’nin yanına bile yaklaşamadılar :A Ekibe tebrikler

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Tercihim Yalı Çapkını olduğu için bu diziyi izlemiyordum. Giray geldikten sonra youtube ve tekrarlardan baktım biraz, Fatih’in kudurmasını görmek keyifliydi :A Sezon finali de harikaydı, diğer dizilerin sezon finalleri çok sönüktü, Kızılcık Şerbeti’nin yanına bile yaklaşamadılar :A Ekibe tebrikler
O zaman yeni sezonda izler miyiz ? :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Aaaa enişten Fatih'e sende mi gıcıksın? :(

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: serhatt
Bazı karakterleri tanımıyorum, o yüzden youtube ve tekrarlardan devam ederim gibi :A Cuma akşamı oturup izleyeceğimi sanmıyorum :A
------

Onu senden başka seven var mı be :A Giray'ı yediler zaten Doğa ile Fatih'i yaparlar sen de avcunu yalarsın gibi :A
Aaa onu sevmeyen ölsün ayol. :Z Doğa ecünnüsüne güzel bir ölüm yazdırdığım zaman Fatih teselliyi benim kollarımda bulur. :A

• Güldürdün
Aaa onu sevmeyen ölsün ayol. :Z Doğa ecünnüsüne güzel bir ölüm yazdırdığım zaman Fatih teselliyi benim kollarımda bulur. :A
Gerçi sadece senin sevmen yeterli, diğer herkes nefret etse de olur :A Herkes senin gibi aşkı için sonuna kadar savaşsa :A Doğa dikkat etsin kendine :A