Kısa Kısa Yabancı Dizi Haberleri

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
@Çiğdem- benden şanslı en azından kız azla yetinen kanalların (CW gibi ) dizilerini izliyor 0.2 reytingde alsa dizileri iptal olmuyor :)

benim kanallar çok huyu bozuk şeyler? 2 reytingle bile yetinmeyenler var :)
Senin ve @Çiğdem- dizi tutturma oranı çok düşük o yüzden tam birbirinizi bu forumda bulmuşsunuz [emoji71] [emoji73] [emoji72]
@Harunnn60 ben reytinge bakmıyorumki türü fantastik olan dizilere saldırıyorum işte:F

@destere 0 2 değil cnm 0 5 ve üstü alanlar yeni sezon onayı alabiliyor 0 5 altına düşmeyecek :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Senin izledigin dizilerden bir Arrow bakıcam [emoji379]
içlerinde bakılmayacaklardan olanı nasılda seçtin:) arrow izlersen bir daha bana dizi falan önerme :)) arrow seven birinin önereceği dizide arrow kalitesinde olur :))

ayoll bakmadımı henüz arrow kendini aşmış durumda harika ilerliyoruz
@cookies tam 2 haftada 2 sezında bitirdi şimdi 3.sezonun yeni bölümünü bizimle beraber takip ediyor :kiki::kiki::kiki:
milleti zehirledin forum eskiden daha güzeldi :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
E! kanalının yayın tarihindeki ilk dizisi The Royals, başlamadan ikinci sezon onayını aldı.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aslında onu da yaz dizisi olarak devam ettirmek istemişler ama ABC kabul etmemiş. (Dizi ABC'nin yapımıymış, kar edemeyeceği için istemediler herhalde)
Gracepoint'de tutmadı. Bu sene FOX benim için hayal kırıklığı yarattı. Empire dizisini de ben izlemiyorum. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gracepoint'de tutmadı. Bu sene FOX benim için hayal kırıklığı yarattı. Empire dizisini de ben izlemiyorum. :)
Kötü başladılar ama ikinci yarıda çok iyi gidiyorlar. Empire ve Last Man on Earth ile tüm sezonu kurtardılar benim gözümde. :) Gotham ve Brooklyn Nine-Nine da var. En çok Fox dizisi izliyorum herhalde şu an ulusal kanallardan. :):)