Kısa Kısa Spor Haberleri 📰

Defansımızda da sıkıntı var doğru ama 5 atıp 3 yemeyi tercih ederim :F Young Boys’a çözüm üretemedik öncelikle goller bulmak gerekiyor defansa bir şekilde çözümler buluyor Okan hoca devşirme beklerle :A
Kos Football club varmış batıp kapanmış
@Bully
------

@Dosi

Söyle birşey dolaşıyor yalan mı gerçek mi bilmiyorum. Olursa da nasıl olacak zor bence. Korkutmak için yapılan birşey diye düşünüyorum. @12.Adam

Emniyet, derbiyi IPTV üzerinden izleyenlerin IP adreslerini tespit etti. İzleyenler hakkında işlem başlatılacak. (Fotospor)

• Okudum
Reactions: 12.Adam
Söyle birşey dolaşıyor yalan mı gerçek mi bilmiyorum. Olursa da nasıl olacak zor bence. Korkutmak için yapılan birşey diye düşünüyorum. @12.Adam

Emniyet, derbiyi IPTV üzerinden izleyenlerin IP adreslerini tespit etti. İzleyenler hakkında işlem başlatılacak. (Fotospor)
İrlandada yasak

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü

Haberi bende Twitter’dan okudum, inandırıcı gelmedi.Göz korkutmak amacıyla yapılmış gibi.Ben derbiyi izledim buna benzer bir yolla hiçte birşey olmadı.

• Aynen
Reactions: RüzgarGülü
Ucuz olsa keşke burda da yasak olsa. :) tabiki herşeyin yasal yerden izlenmeli bein sportz candır :D (aman karşı çıkmayın ip adreslerimiz ellerinde :D)
------

Haberi bende Twitter’dan okudum, inandırıcı gelmedi.Göz korkutmak amacıyla yapılmış gibi.Ben derbiyi izledim buna benzer bir yolla hiçte birşey olmadı.
Maç esnasında da engellemek için yeni sistem dekan devreye alındı dediler birşey olmadı herkes maçı yayınladı.

• Aynen
Reactions: 12.Adam