Kırgın Çiçekler 95.Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
en sevmediğim smile bu
iyyyy niye bukadar gıçığıma gidiyor bilmiyorum :mad::kizgin:

:)bende buna gıcığım ama bana mesaj yazarken genelde bu smaili kullanıyorlar deniz olmayacak işte ona üzüldüm ne yapım:Faskere gidince ne yapacaksamm benn

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,309
Puanı
1,060
@vadikızı herkesle farklı bir uyum sağlar insan farklı meseleleri konuşur.
Misal ben @denizz19 ile forumda daha çok sohbet ederim özelden az. Örnek olarak verirsem @turkuazz ile biz özelde baya sohbet ederiz ama konularda neredeyse hiç yoktur muhabbetlerimiz :)
Seninle farklı şeyleri konuşuruz.Iş güç günlük hayat sohbetlerimiz olur.

Biriyle müzikten, diğeriyle diziden, başkasıyla iş hayatı v.s. sohbet olur. Herkes ile herşey konuşulmuyor.

Deniz benim reel hayatım hakkında az bilgiye sahiptir ama @Tolstoyevski ye baya bir çok hakkımda şeyleri söylerim ama onunla da konularda hiç muhabbet yoktur.

Hani bir çok kişiye derimya benim için özel arkadaşlardan diye ama her biriyle çok farklı paylaşımlarımız olur.
Misal @Doğu ile çok muhabbet etmem ama varlığıyla bana arkadaşım olduğunu hissettirir ve onunla olan kısa ve öz sohbetlerim değerlidir.

Ay nekadar uzattım :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
@vadikızı herkesle farklı bir uyum sağlar insan farklı meseleleri konuşur.
Misal ben @denizz19 ile forumda daha çok sohbet ederim özelden az. Örnek olarak verirsem @turkuazz ile biz özelde baya sohbet ederiz ama konularda neredeyse hiç yoktur muhabbetlerimiz :)
Seninle farklı şeyleri konuşuruz.Iş güç günlük hayat sohbetlerimiz olur.

Biriyle müzikten, diğeriyle diziden, başkasıyla iş hayatı v.s. sohbet olur. Herkes ile herşey konuşulmuyor.

Deniz benim reel hayatım hakkında az bilgiye sahiptir ama @Tolstoyevski ye baya bir çok hakkımda şeyleri söylerim ama onunla da konularda hiç muhabbet yoktur.

Hani bir çok kişiye derimya benim için özel arkadaşlardan diye ama her biriyle çok farklı paylaşımlarımız olur.
Misal @Doğu ile çok muhabbet etmem ama varlığıyla bana arkadaşım olduğunu hissettirir ve onunla olan kısa ve öz sohbetlerim değerlidir.

Ay nekadar uzattım :F

:Fgerçekten niye bu kadar uzattın ki sen uyum önemlidir tabii ben birşey demedim ki gız sadece o smaile gıcık oldum niyeyse ben birşeye gıcık oldum mu sonuna gidior bende

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,309
Puanı
1,060
:Fgerçekten niye bu kadar uzattın ki sen uyum önemlidir tabii ben birşey demedim ki gız sadece o smaile gıcık oldum niyeyse ben birşeye gıcık oldum mu sonuna gidior bende
Yok ben Deniz olmayınca az yazarım dedim ya senin o mesaja cevabından dolayı yazdım :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
evet herkese herşey anlatılmıyor bende özelden he denizle konuşuyorum müzik dizi herşeyde anlaşıyoruz onla:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,681
Puanı
1,061
Ah senin eline hep koz veriyorum ya ona yanarım :F
ne yapsak illa ucundan havalanacak şeyler yakalıyorsun :D
s-35581a26a901ac4bb8d7f2f3c23c287fb339ef8f.gif

Forum İstatistikleri

Konular