Küçük Gelin - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sende de her şey var mübarek seni alan yaşadı. :A Beddua Dörtlü, fantastik dörtlü gibi. :F Ok. kk by. .ss (Bunu @Ahmad güzel yazıyordu beceremedim ben. :F)

İşte benim dizim. :A
10 parmağımda 15 marifet var yani o derece. :A

Beddua Dörtlü iyiymiş. :F Ahmad da yok ortalıkta. :(

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
biricik dizim endonezyada :X peru-arjantin falan derken son 3 yılda yayınalanan türk dizileri çinde en başarılısı yurtdışında:A @sokak sanati @mrt-06 @ozgur2113 @RevaN :-)A) @cookies @vadikızı @MelankoliK @harzemliişah @EFE UYSAL Ekli dosyayı görüntüle 46089
Ulan cemaat iyi para kazandı bu diziden ha. Senaryo olarak sasirmiyorum ben. Senaryosu ilgi çekiciydi.ben ilk bölümlerini izliyordum yanı. Sasirmamin nedeni kanalı ve yapım şirketinin unsuzlugune rağmen bu başarıyı yakalamış olması. Helal olsun ne diyim.( Tabi dirilişten önce gider. Bu dirilişten bir sezon önce başladı. Birde diriliş bence İslam ülkelerinde olur batıda pek yayınlanacağını sanmıyorum.direk musluman-hıristiyan çatışması var. Ve tabiki muslumanlar daha iyi pozisyonda.2.sezondaki gibi moğol vs türk olaydı batıda da çok iş yapardı) tebrikler güççük geline:D

Reaksiyon puanı
596
Puanı
115
Bu sezon yaptığı sürpriz transferlerle oldukça ses getiren Samanyolu TV’nin Küçük Gelin dizisi, 30 Ağustos Pazar akşamı yeni sezon bölümleriyle başlıyor.

Yayınlandığı iki sezon boyunca izleyicilerin büyük ilgiyle izlediği Küçük Gelin dizisi, yeni sezonu açıyor. Oyuncu kadrosunu Arzu Yanardağ, Arda Esen ve Birgül Ulusoy gibi ünlü isimlerle genişleten ve yeni karakter hikayeleri eklenen dizi, yaz dönemi için verilen kısa bir aranın ardından Pazar akşamı izleyicilerle buluşuyor.

Geçtiğimiz sezon anne olan küçük gelin Zehra’nın başından geçen olayların anlatıldığı dizide ekran başındakileri büyük sürprizler bekliyor. Küçük gelinin babası Mirza’nın (Arda Esen) ortaya çıkması, Azad’ın ölümüyle yalnız kalan Melek’in kızına kavuşmak için konakta verdiği mücadele ve artık bir anne olan Zehra’yı bekleyen İstanbul macerası yeni sezonda izleyenleri ekrana kilitleyecek.

84. Bölüm Pazar | FRAGMAN

http://www.kure.tv/izle/kucuk-gelin-84-bolum-pazar-fragman

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
10 parmağımda 15 marifet var yani o derece. :A

Beddua Dörtlü iyiymiş. :F Ahmad da yok ortalıkta. :(

Ulan cemaat iyi para kazandı bu diziden ha. Senaryo olarak sasirmiyorum ben. Senaryosu ilgi çekiciydi.ben ilk bölümlerini izliyordum yanı. Sasirmamin nedeni kanalı ve yapım şirketinin unsuzlugune rağmen bu başarıyı yakalamış olması. Helal olsun ne diyim.( Tabi dirilişten önce gider. Bu dirilişten bir sezon önce başladı. Birde diriliş bence İslam ülkelerinde olur batıda pek yayınlanacağını sanmıyorum.direk musluman-hıristiyan çatışması var. Ve tabiki muslumanlar daha iyi pozisyonda.2.sezondaki gibi moğol vs türk olaydı batıda da çok iş yapardı) tebrikler güççük geline:D

Sen de 10 parmak mı var. :p Gelir ya düğüne gideceğim demişti bana ama gitmeden haber ver demiştim vermedi. Dönünce görecek o. :A @Ahmad

Tabii :A

Sonuçta Türkiye'nin en fazla izlenen dizilerinden biri :A

Stv bize para versin. :F
ay biricik dizim ispanyolca başka bir güzel inşallah arjantini de fethedeceğiz:oley: @Çiğdem- @cookies @sokak sanati @*YıldırıM* @Aserat @Harunnn60